Середа, Тра 12, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Прості способи звантаження музики на iPhone

П'ятниця, 16 квітня 2021 року

Власники iPhone можуть користуватися безліччю корисних функцій, які мають ці смартфони. Зокрема, можна слухати улюблену музику, яка буде відтворюватися у високій якості та приносити меломанові справжнє задоволення. Але для прослуховування потрібно спочатку завантажити музику на свій смартфон.

itunes to iphone

Користування програмою iTunes

Завдяки цьому додатку ви зможете швидко завантажити треки в пам'ять свого смартфона, щоб потім вільно прослуховувати їх. Для початку знайдіть останню версію цього додатка і встановіть його на свій комп'ютер. Далі відкрийте його, виберіть вкладку "Файл" і клацніть по ній, потім потрібно натиснути кнопку "Додати в бібліотеку". На екрані з'явиться вікно з треками. Виберіть серед них ті, які вам потрібні, і натисніть "Відкрити".

Потім під'єднайте свій iPhone до персонального комп'ютера і дочекайтеся виявлення нового пристрою. Знайдіть на панелі завдань кнопку iPhone і натисніть її. Далі потрібно вибрати вкладку "Музика зі списку". У вікні, в якому вам буде запропонована синхронізація музики, виберіть потрібні вам настройки. Потім поставте прапорець навпроти напису "Синхронізувати музику" і натисніть на кнопку "Синхронізувати". Після цього музичні файли будуть скопійовані на ваш смартфон.

Про різні тонкощі її завантаження ви зможете прочитати, перейшовши на сторінку blog.foxtrot.com.ua/yak-zavantazhiti-muziku-na-iphone-za-dopomogoyu-itunes-i-ne-tilki.html. У цій же статті більш коротко розглянуті ази звантаження треків на iPhone різними доступними способами.

завантажити музику iphone

Інші способи звантаження музичних треків

Якщо ви не хочете користуватися додатком iTunes, то можете завантажити музику на свій смартфон іншими способами. Для цієї мети ви можете використовувати кілька популярних онлайн-інструментів. Вони бувають платними і безоплатними, які також постійно оновлюються і працюють цілком коректно.

itunes to iphone

Одним з найбільш популярних додатків для прослуховування музики є "СаундКлауд". За допомогою цієї зручної платформи ви зможете не тільки прослуховувати улюблені треки, але і ділитися ними з друзями в соціальних мережах. Для початку вам потрібно буде встановити і запустити додаток, після чого вам буде доступна величезна кількість треків для звантаження на смартфон.

музика itunes

Також ви можете запустити програму "Google Play Музика". Його хмара може вмістити багато тисяч музичних треків, при цьому платити за це гроші і дивитися рекламу вам не доведеться.

Comments   

загрузка...