П'ятниця, Гру 4, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Коронавірус у тварин: як уберегти домашніх улюбленців?

Четвер, 29 жовтня 2020 року

На жаль, наші вихованці теж хворіють. Серед захворювань є і коронавірус. Але, за даними останніх досліджень Всесвітньої організації охорони здоров'я, той вид коронавірусу, яким може захворіти собака, не передається людині. Проте, вірус живе на поверхнях навколо нас, особливо в громадських місцях, де буває багато людей: на кнопках ліфтів, дверних ручках під'їздів багатоквартирних будинків, на різних вуличних поверхнях. Шерсть собаки — теж поверхня, на яку запросто можна посадити вірус, якщо погладити її зараженою рукою. Інтернет-магазин «101 Далматин» (сайт https://101dalmatin.com/) допомагає піклуватися про вихованців в умовах карантину, доставляючи зоотовари для собак і кішок додому. Зараз саме час активно користуватися всіма перевагами онлайн-покупок.

Як і в усьому іншому, просто потрібно ретельніше дотримуватися правил гігієни. І продумати, як гуляти з собакою у цей нелегкий для здоров'я час, щоб мінімізувати можливість принести вірус COVID-19 додому.

зоотовари для собак

Як відвідати зоомагазин для собак, не виходячи з дому?

Дотримуючись нескладних правил, ми не тільки зберігаємо собі здоров'я, а й дбаємо про членів своєї сім'ї. Зараз як ніколи актуально звучить вираз: «мій дім — моя фортеця»:

 • Відкласти або звести до мінімуму походи в супермаркет і зоомагазин для собак.
 • Не дозволяти гладити свою тварину чужим людям.
 • Обов'язково мити лапи собаці, повернувшись з прогулянки, можна потім обробити хлоргексидином або мірамістином, але нічим, що містить спирт.
 • Носити маску в громадських місцях.
 • Обов'язково мити руки з милом, особливо після повернення з вулиці.
 • Не доторкатися до обличчя, очей, носа, намагатися не гладити свою собаку на вулиці, після прогулянки в багатолюдному місці;
 • Використовувати антисептичні засоби, коли немає можливості вимити руки.
 • Найчастіше проводити вдома вологе прибирання і провітрювати.

пес

Перебуваючи в безпечній домашній обстановці, можна витрачати скільки завгодно часу, вибираючи необхідні товари для свого вихованця на інтернет-платформі, без ризику зараження. Купити корм для улюбленця в Харкові, не відвідуючи фізично магазин, — цілком реально. Вибір просто колосальний, на всі випадки життя, від відомих світових брендів і не тільки корм, а й інші необхідні товари:

 • препарати від паразитів і засоби догляду;
 • ласощі;
 • консерви;
 • іграшки;
 • аксесуари для будинку — миски, поїлки, лапомийки і лежанки.

Будь-який товар має сертифікат якості. Ідеально збалансований сухий корм для собак купити з доставкою можна за кілька хвилин. На сайті зручна форма для замовлення, швидко і зрозуміло. Все необхідне для догляду за домашнім вихованцем в одному місці: замовити корм для собак або вибрати нову іграшку в безпечних умовах, без потреби залишати квартиру.

Ознайомтеся з асортиментом кормів для собак в інтернет-магазині «101 Далматин».

корм для собаки

Сьогодні купити товари для собак, не відвідуючи магазин, простіше простого.

Життя триває і догляд за тваринами залишається одним з важливих обов'язків їх господарів. Необхідність купити товари для собак та котів ніхто не скасовував. Але тепер є ще й необхідність дотримуватися правил карантину. Підібрати корм для собак в Україні у таких умовах найбезпечніше на онлайн-майданчиках. Інтернет-магазин «101 Далматин» продовжує працювати і постачати корми для тварин по Харкову і в інші міста країни популярними перевізниками. Досвідчені консультанти безкоштовно допоможуть визначитися з вибором за телефоном.

Доставка корму для собак і для інших домашніх вихованців — це можливість зберегти своє здоров'я.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...