• Domino's Pizza — піцерія №1 в Україні

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 жовтня 2016 року

ⓅОдна з найбільших мереж з доставки піци у світі це — Domino's Pizza, піцерії якої існують у 85 країнах світу, а загальна кількість перевищує 12000.

Мережу, яка займає друге місце серед інших за кількістю закладів, було засновано у США в 1960 році. Domino's Pizza пропонує своїм клієнтам бездоганну якість обслуговування, доставку лише за 30 звилин, смачну піцу, рецептура приготування якої удосконалювалась протягом багатьох років плідної праці найкращих фахівців. У Domino's усі бізнес-процеси доведені майже до ідеалу, сервіс відповідає усім світовим стандартам та нормам якості.

Замовляйте піццу на сторінці: http://dominos.ua/ru/Pizza/.

Працювати в Україні компанія Domino's Pizza розпочала в 2010 році. За ці 6 років у Києві з’явились 22 нових піцерії, а компанія багаторазово отримувала національні премії і винагороди за якість послуг. В нашій країні Domino's Pizza визнана піцерією №1.

Заклади Доміно'с Піца мають дуже стильні інтер’єри, використовують найкраще обладнання для приготування піци у відкритих кухнях. Візитною карткою компанії стала швидкість надання послуг. Своє замовлення клієнт отримує протягом лише 30 хвилин від моменту звернення до співробітників піцерії.

У чому же секрет успіху нашої компанії? Ми здобули таку популярність завдяки чіткого додержання наступних принципів:

1) Від якості тіста та способу його приготування залежить смак готової піци. Ми маємо власний рецепт, завдяки якому наша піца так гарно смакує.

2) Температура випікання піци постійна і становить 250 градусів за Цельсієм. Це найоптимальніший спосіб приготування, завдяки якому піца виходить пропеченою рівномірно.

3) У нас є свій фірмовий соус Domino's, додавання якого до піци робить її смак незабутнім і неперевершеним.

4) Усі продукти, що використовуються для приготування піци є натуральними та свіжими. Ми перевіряємо кожного постачальника, перш ніж починати з ним співпрацю. Тому кожен клієнт завжди задоволений якістю продуктів, з яких готується наша піца.

5) Наша команда складається з професіоналів, які люблять свою роботу і виконують її добросовісно та вчасно.

Усі ці принципи, дотримання яких є обов’язковим для кожного працівника Доміно'с Піца, зробили унікальною нашу піцу та службу доставки. Зараз у нас більше 12000 закладів у більш ніж 80 країнах світу, але ми не зупиняємось на досягнутому. У наших планах досягнення абсолютного лідерства у світі за кількістю піцерій.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...