• Алюмінієву фольгу не рекомендують використовувати на грилі: 4 альтернативи

  • Середа, 29 серпня 2018 року

Використання алюмінієвої фольги в процесі приготування їжі на грилі дозволяє м'ясу або овочам швидше пропікатися, залишаючись соковитими всередині. Однак не варто забувати про токсичність цього матеріалу.

Чи існують альтернативи алюмінієвій фользі?

М'ясо та овочі з оцтом і спеціями часто запікають на грилі у фольгованих пакетах. Існує чимало наукових доказів того, що таке приготування їжі призводить до проникнення в неї частинок металу в кількості набагато більшій безпечного значення, встановленого Всесвітньою організацією охорони здоров'я. А продукти із високим вмістом кислот і додані спеції поглинають алюміній у ще більших кількостях.

Якщо ви вирішили, що прийшов час відмовитися від алюмінієвої фольги, вам буде цікаво дізнатися, чим можна її замінити. Ось деякі поради:

1. Приготування одних продуктів поверх інших. Якщо в кінці приготування потрібно видавити сік лимона на рибу, яка запікається на грилі, розріжте скибочки лимона і викладіть їх просто на гриль. Потім покладіть рибу поверх скибочок лимона. Риба просочиться соком лимона і до того ж не буде прилипати до решітки.

2. Використовуйте решітку з нержавіючої сталі. Купити решітки для гриля можна практично в будь-якому супермаркеті, навіть у місцевому продуктовому магазині. Якщо ви вирішили триматися подалі від алюмінію, знайдіть таку решітку, яка зроблена з нержавіючої сталі. Існують решітки різних форм для приготування на грилі овочів, риби, гамбургерів і навіть початків кукурудзи.

3. Приготування на пару під кришкою з нержавіючої сталі. Овочі на решітці зазвичай добре пропікаються, але не виходять пропареними. Зручний варіант — використовувати кришку з нержавіючої сталі поверх решітки для гриля.

4. Використовуйте сковороду з нержавіючої сталі або чавунний посуд. Використовуйте для гриля той же посуд, що і для духовки (переконайтеся, що нагрів гриля не перевищує безпечну температуру для посуду). Якщо у вас є сковорода із кришкою, використовуйте її для приготування продуктів, які зазвичай запікаються у фользі.

Існують й інші варіанти, наприклад папір для гриля або гриль-килимки, виготовлені з таких матеріалів, як мідь. Однак якщо у вас немає твердої впевненості в безпеці цих речей, краще їх не використовувати.

Читайте далі:

Бамбуковий гриль для барбекю подбає про довкілля

Смачна «Риба по-кантонськи» на пару та історія шеф-повара, який був змушений оголосити голодування

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...