• Захист губ взимку

  • П'ятниця, 22 січня 2010 року

Щоб захистити вуха, ми носимо шапки. На руки надіваємо рукавички. Але не існує способу укрити губи від впливу зими. Це  означає, що в украй напружений сезон родинних обідів, поцілунків і частого спілкування губи вимагають додаткової уваги.

 

Турбота про губи

 

Щоб зберегти здорові губи, потрібно дотримуватись всього трьох правил: очищення, зволоження і захист від сонця.

 

Власноручно виготовлена суміш з оливкового масла і цукру - недорогий спосіб очищення губ. Можна також масажувати їх легкими ударами вологої зубної щітки або електричною щіткою для обличчя. Ту ж роль може виконати махрова серветка. Щоденне використання скраба не дозволить утворитися на ваших губах сухій шкірі, що відшаровується.

 

Після очищення губи треба зволожити. Залишити губи під дією повітря після розтирання гірше, ніж не чіпати їх взагалі. Відповідально віднесіться до вибору бальзаму для губ. Тут дуже поважно уважно прочитати інструкцію.

 

Бальзами для губ на основі вазеліну - пережитки минулого. Вазелін, або рідкий парафін, з'явився в 1870 році і рекламувався як дієва панацея. Його популярність була викликана відносно невисокою вартістю його виробництва. Оскільки продукт цей синтетичний, отриманий не з рослин або тварин, а з нафтових залишків, то він не поглинається, а утворює плівку на поверхні шкіри.

 

Суть дії вазеліну полягає в створенні бар'єру проти вологи - адже це гідрофобна речовина. Це означає, що до нанесення вазеліну губи вже мають бути вологими. Ті, хто використовують бальзами для губ на основі вазеліну, можуть зіткнутися з ефектом, коли потреба в його використанні постійно збільшується. Декілька дивно, проте вазелін не покращує губи.

 

Краще скористатися бальзамами, основними компонентами яких є імітатори шкірного сала, наприклад, масло жожоба. Не менш хороший і гліцерин. Принаймні, вони гідрофільні, а не гідрофобні. Останніми роками на ринку з'явилася безліч сертифікованих Департаментом сільського господарства США органічних препаратів для губ, і більшість  з них дуже добре справляється зі своєю роботою.

 

Як і шкіра, губи сприйнятливі до дії сонця. І захист від сонця в зимові місяці так само важливий, як влітку. Виберіть бальзам для губ з деякою кількістю SPF-пигмента (SPF - sun protective factor, сонцезахисний чинник), що також допоможе захистити їх від сонячних променів.

 

Нафарбуйте губи

 

Осінь і зима - сезон для використання помад. Багаті відтінки червоного, ягідного і сливового кольору привносять святковість і розкіш, але вони також вимагають, щоб губи були добре заґрунтовані, оскільки на потрісканих губах сильно пігментована помада має тенденцію розпливатися і нерівномірно зникати.

 

Уникайте з`єднань, що сушать, або нанесіть поверх бальзаму для губ матову помаду. Щоб запобігти розпливанню, упевніться, що ваші губи зволожені. І не забудьте до використання контурного олівця для губ пройтися по периметру губ маскуючим олівцем - це допоможе закріпити колір.

Кристина Лін. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...