• Як не переїсти за новорічним столом

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 31 грудня 2009 року
Новий Рік без багатого гуляння? Такого не може бути, бо не може бути ніколи! Де б ви не святкували  вдома, у друзів, в ресторані, стіл обов'язково буде ламатися від смачної їжі. Проте саме кількість і якість їжі нерідко приводять до переїдання, що спричиняє  печію, тягар у шлунку тощо.  Як же цього уникнути?

Окрім традиційних порад, таких як «почніть гуляння з салатів», «попийте перед їжою» тощо, існують ще і незвичайні способи, що дозволяють не переїсти за новорічним столом. Ось п'ять із них:

1 — Потрібно сідати за їжу при яскравому світлі. Дослідження показали, що люди, які харчуються при сильному освітленні, з'їдають менше, на відміну від тих, хто влаштовується зі своєю порцією їжі в напівтемних місцях. Можливо, що свою роль тут грає помилкове відчуття сорому, яке може з`явитись у людини з повною тарілкою їжі при достатньому освітленні, що це виставляє напоказ як її «жадібність» так і недоліки фігури, — реальні або вигадані.

2 — Людина, яка зайнята за столом цікавою  розмовою, з'їсть менше, на відміну від тих, кому нічим розважатися, окрім їжі.

3 — Після кожної порції їжі, узятою ложкою або вилкою, слід покласти столовий прилад на стіл і порахувати про себе до десяти. Повільніше поглинання їжі дозволить відмітити насичення раніше, ніж швидкий процес споживання їжі. Відповідно, і з'їдено буде менше.

4 — Має сенс, вибираючи новорічний костюм, скористатися корсетом. Цей предмет одягу не дозволить переїсти.

5 — Можна скористатися давнім східним способом для визначення оптимальної порції їжі, і покласти собі на тарілку рівно стільки столових ложок будь-якої їжі, скільки разів вам вже виповнилося по десять років. При цьому наповнювати тарілку теж варто стільки ж разів. Таким чином, якщо вам вже минуло тридцять років, ви візьмете три столові ложки будь-яких запропонованих блюд, і повторіть це рівно три рази за все гуляння.

Джерело: Медицина Ізраїлю

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...