• Про аероіони або повітряні вітаміни

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 24 грудня 2009 року
У нашій свідомості поняття «вітаміни» зазвичай пов'язане із смаком чорної смородини і молодої моркви або з баночками з аптеки, повними різноколірних пігулок. Але, окрім цих всім відомих вітамінів, існують й інші. Без смаку і запаху, невидимі оку, вони таємничим чином ефективно впливають на наше життя. Йдеться про «вітаміни повітря»

Повітря «живе» і «мертве»

Атмосферне повітря, яким ми дихаємо, несе на частинках молекул електричні заряди. Самі молекули називаються легкими іонами або аероіонами (аі), вони можуть мати два типи зарядів: позитивний і негативний. Якщо така молекула осіла на частці рідини або порошинці, то іон називається важким.

Ми часто говоримо: «Треба вийти на повітря», як би заперечуючи його наявність всередині квартири. Насправді повітря в приміщенні містить стільки ж кисню, але він біологічно неактивний, іншими словами, не іонізований. Сама людина є джерелом величезної кількості важких іонів, не говорячи вже про машини, заводи тощо. Наприклад, в селі або горах кількість легких аероіонів повітря двох полярностей в сонячний день складає до 800-1000 аі/см3, а на деяких курортах їх число досягає декількох тисяч. При цьому кількість важких іонів на вулиці може зрости до десятків тисяч в 1 аі/см3.

Яку роль грають іони? Про це вперше задумався російський біофізик А. Л. Чижевський. Він же й провів експеримент: помістив мишей в герметичну камеру і пропустив туди звичайне повітря крізь щільний фільтруючий шар вати. Через 5-10 днів тварини ставали млявими, як при авітамінозі. У цю ж камеру вводилася голка, на яку подавалася висока напруга. На вістрі голки утворювалися негативно заряджені  аероіони. Після цього піддослідні тварини відчували себе набагато краще. Завдяки «вітамінам повітря» їх життєдіяльність ставала навіть вище, ніж у тварин на волі.

На думку Чижевського, повітря, позбавлене іонів, подібне до їжі без вітамінів або води без мінеральних солей.

Послідовники, які розробляли його теорію надалі, дійшли висновку, що цілющі аероіони (головну роль відводять негативно зарядженим іонам), проникаючи в легені людини, заряджають кров, підвищують імунітет, впливають не лише на загальне самопочуття, але й допомагають вирішити відвічну проблему людства: як продовжити молодість, оскільки іонізоване повітря має потужний антиоксидантний ефект.

Під впливом іонів організм виробляє антиоксидант убіквінол, який має протираковий ефект. Дослідження, що проводилися роками у високоіонізованому повітрі, показали, що навіть після 40 років не виявлено якої-небудь шкідливої дії на організм людини.

А що ж відбувається там, де ми живемо? За даними медиків, концентрація негативно заряджених аероіонів в повітрі приміщень має бути не менше 600 аі/см3. При цьому в міських квартирах, офісах вона рідко перевищує 100-200 аі/см3. Повітря з вулиці, проникаючи в приміщення через вентиляційні установки, теж втрачає аероіони, особливо легкі з негативним зарядом. Обробка повітря в кондиціонерах  також змінює його електричний стан, фільтрація через пористі, ватні, марлеві, масляні та інші фільтри позбавляє всіх аероіонів!

Нестача іонізації приводить до постійного кисневого голодування, зниження працездатності, втрати уваги, підвищеної стомлюваності, ослаблення імунітету. Адже в такому повітрі (закритому приміщенні) ми проводимо до 90% часу. Тим часом нам цілком під силу отримати необхідну кількість вітамінів повітря, потрібно лише не лінуватися і дотримуватись  простих рекомендацій.

Де шукати іони?

На вулиці
 
* Виїжджайте почастіше міста, оскільки кількість негативно заряджених  іонів там вище, ніж в місті. Здійснюйте вилазки в ліс або принаймі  гуляйте  паром. Кількість іонів від 2500 до 3000 аі/см3.
* Відбушувала гроза? Не озирайтеся на калюжі та вирушайте на прогулянку. Кількість іонів в повітрі зросла до від 2000 до 4000 аі/см3.
 * Багате іонами морське повітря - від 4000 аі/см3. Тому поїздки до моря у будь-який час року - це справжнє іонне підживлення організму.
  * До цих пір не були в горах? Чом би не зробити екскурсію і не покатитися на лижах. Кількість іонів від 8000 до 12000 аі/см3.


Удома

* Регулярно провітрюйте приміщення.
* Поставте декоративний фонтанчик або акваріум, оскільки зволоження повітря теж збільшує кількість негативно заряджених  іонів.
 * Частіше приймайте душ. Струмуючий потік води - справжній магніт для негативно заряджених  іонів.
 * Не забувайте про кімнатні рослини. Чемпіон по виробництву негативних іонів - герань. Підійдуть і маленькі хвойні дерева, які зовсім нескладно виростити в горщику.

Джерело: Жити не хворіючи


Підписатися:

Коментарі