• Целюліт – не просто жир

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 7 грудня 2009 року
Целюліт - це популярна сьогодні назва  специфічних жирових  відкладень в ділянці стегон, сідниць і плечей у жінок, що в результаті призводить до того, що шкіра в цих проблемних зонах тіла, якщо стискувати її рукою, стає схожою на апельсинову кірку.

Французькі лікарі вважають, що целюліт - це не просто жир, а субстанція, що утворюється на основі затримки зайвої води в організмі. Вони стверджують, що целюліт викликається взаємодією жіночих гормонів з водою і шлаками і в особливо запущених випадках може привести до серйозних відхилень в стані здоров'я, таких, як артрит.

Отже, перш за все треба з'ясувати, чи є в тілі целюліт? Однією з основних ознак є наявність ямок в окремих частинах тіла. Можна з упевненістю сказати, що у вашому тілі є відкладення целюліту в ділянці ніг, якщо на них з'являються ямки, коли ви стоїте. Ще однією характерною ознакою є те, що на ділянці відкладення целюліту шкіра на дотик холодніша. Ця особливість є наслідком поганого кровообігу в таких ділянках. Майже у всіх випадках шкіра в ділянці формування целюліту біліша і гірше піддається дії сонячних променів, ніж шкіра здорових частин тіла.

Целюліт не є м'язовою тканиною, але це й не жирова тканина. Бо шкіра на м'язовій тканині не має ямок, не має ямок і шкіра на звичайній жировій тканині. Якщо ви натиснете на ділянку тіла, в якій є відкладення целюліту, то виявите, що шкіра там залишається в деформованому стані набагато довше, ніж шкіра після натискання, наприклад, в ділянці передпліччя.

Це вказує на те, що жирові клітини в цьому місці просочені  рідиною. Якщо створюються умови, коли вода накопичується у якійсь ділянці, шкіра в цьому місці стає твердою і шершавою. На перших стадіях шкіра буде м'якою, але з роками процес прогресує, і вона твердне. Чим твердішою на дотик є ділянка відкладення целюліту, тим важче стає позбавитися від нього, хоча це все одно можливо на будь-яких стадіях.

 
Слід зауважити, що наявність в тілі целюліту ніяк не пов'язана з надлишковою вагою. Ви можете довести себе до виснаження і проте мати в тілі целюліт. І навпаки, ви можете бути до неможливості товсті, але у вашому тілі при цьому не буде навіть слідів відкладень целюліту.

Якщо ви точно з'ясували, що у вашому тілі є відкладення  целюліту, ви можете намагатися позбутися їх. Бо наявність целюліту свідчить про те, що у вашому тілі дуже багато токсинів. Якщо целюліт залишити без уваги, наявність токсинів може привести до серйозніших захворювань - таких, як артрит або постійне накопичення води в тілі. Наявність целюліту - це попередження про те, що ваш організм потребує ретельного чищення і звільнення від токсинів.

Джерело: Жити не хворіючи

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...