• Фізичні вправи, вдосконалення і довголіття

  • Понеділок, 18 січня 2010 року
Хуа То, відомий лікар Династії Хань, наставляв своїх учнів тому, що фізичні вправи, безумовно, потрібно виконувати, але головне - не перестаратися в цьому.

Коли ми тренуємося, прискорюється кровообіг і засвоєння Ці їжі. Таким чином, після виконання вправ, їжа легко перетравлюється. У такому разі люди залишатимуться здоровими.

На даний час, ми знаємо професійних атлетів, які багато тренуються. Але надмірна фізична активність може привести до негативних наслідків. Відомий у минулому боксер, Мухаммед Алі, міг ударити з силою в декілька сотень фунтів – так була велика його потужність. Проте, пізніше, Алі захворів хворобою Паркінсона.

У Тайвані був відомий атлет десятиборства, Янг Чуан-Куанг. Пізніше він захворів серйозними хворобами і помер у відносно молодому віці.

Хуа То говорив своїм учням, що самовдосконалення -  кращий метод для довголіття. Самовдосконалення означає не лише виконання певних рухів, але також вимагає вдосконалення душі, щоб розум слідував законам Небес і Землі.
 
Це означає, бути хорошою людиною, спати - коли хочеш спати, пити - коли відчуваєш спрагу, виконувати вправи у відповідний час, одягатися тепліше з настанням холодів і знаходитися в гармонії з Інь та Ян.

Тим, хто поступає згідно з цими принципами, буде гарантовано міцне здоров'я.

Версія  англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...