• Гранат - смачно та корисно

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 13 червня 2010 року
Гранат - смачний і корисний фрукт. Користь граната полягає в тому, що він здатний боротися з багатьма захворюваннями.

Звичайна форма вживання цього фрукта - свіжі плоди або гранатовий сік. І в тому і в іншому випадку ви збагачуєте свій раціон корисними речовинами.

Гранат - це високовітамінний продукт, тому він буде дуже корисний при виснаженні, недокрів'ї, респіраторних інфекціях, бронхіальній астмі, ангіні, радіаційному опроміненні. Пояснюється це тим, що гранатовий сік містить більше антиоксидантів за будь-який інший, більше навіть за червоне вино або зелений чай. Завдяки цьому сік граната допомагає організму боротися з вільними радикалами - високоактивними молекулами, що атакують клітини організму та ушкоджують їх ДНК.

Вживання граната покращує роботу серцево-судинної системи, уповільнює руйнування хрящів при артриті. Свіжий гранатовий сік і м'якоть насіння рекомендують при зниженні апетиту, розладах шлунково-кишкового тракту. Також вживання плодів гранату допоможе захистити судини від атеросклеротичних бляшок, а це, у свою чергу, перешкоджає виникненню інфарктів та інсультів. Сік кислих сортів гранату допомагає при діабеті.

Останні дослідження також показують, що гранат ефективно захищає сильну половину людства від виникнення раку простати та допомагає позбавитися від імпотенції. Для жінок у плодах гранату теж чимало користі, в тому числі профілактика раку грудей.

Сік граната втамовує спрагу, знижує температуру, полегшує болі при опіках. Паста з листя (втирають в шкіру голови) може повернути назад процес облисіння. Висушені перетинки та  перегородки з гранату, додані в чай, заспокоять нервову систему, зменшать збудження. Також сік гранату можна використовувати в косметичних цілях - він чудово відбілює шкіру обличчя, усуває пігментні плями, зменшує масткість шкіри, звужує пори.
 
Джерело: beautyinfo.com.ua

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...