• Стрункість і здоров'я - це зовсім не складно

  • Понеділок, 31 травня 2010 року
Напередодні літа нам хочеться скинути кілька зайвих кілограмів, що утворилися  за зиму. При цьому немає часу на тренажерні зали, новомодні дієти, а хочеться виглядати свіжо та молодо!
 
Відомо, що є два загальнодоступних шляхи схуднення: менше їсти та більше рухатися. Це зовсім нескладно й не потребує значних витрат часу. Щоб знов отримати струнке тіло, необхідно трохи змінити звичний спосіб життя.

Ранкова сонливість не для нас

Краще за все навчитися вставати вранці на 15-20 хвилин раніше звичайного. Цього часу цілком вистачить для того, щоб зробити кілька легких фізичних вправ. Незабаром ви помітите, що щодня втрачаєте близько 100 г. Звичайно, це небагато, але якщо взяти ще 20-30 хвилин від ранкового сну та пройти пішки пару зупинок до роботи, то нагородою будуть мінус 300-500 г.

Переглянемо звички в харчуванні

Вранці необхідний повноцінний сніданок, він зарядить енергією на цілий день. Ні в якому разі не можна нехтувати й обідом, ранкова та денна їжа швидко «піде» на енергію, а ось повноцінна вечеря обов'язково залишиться на талії та стегнах. Тому їсти бажано відразу після приходу з роботи, щоб жири не встигли відкластися. Їжу треба ретельно пережовувати, отримуючи задоволення від їжі, та йти з-за столу з легким відчуттям голоду.

Дієта - це тимчасовий захід

Вона не робить нас щасливішими. Ефект від неї буде тривати рівно стільки, скільки часу на ній «сидиш». Тоді який сенс виснажувати себе? Не слід відмовлятися від більшості продуктів, слід зменшити порції. У здоровому харчуванні головне - не відібрати в себе поживних речовин, а створити збалансовану систему харчування з вмістом усіх необхідних елементів для нормальної роботи організму.

Протистоїмо спокусам

Відмовимося від кондитерських виробів протягом дня. Навіть в гостях можна подолати бажання все спробувати, обмежившись фруктами або легким овочевим салатом. Похваліть кулінарні здібності господині, поцікавтеся рецептом, і за приємною для неї розмовою вона навряд чи зверне увагу на вміст вашої тарілки. Щоб було легше подолати спокусу, не будемо забувати, що в гості ми прийшли не заради того, щоб поїсти, а заради спілкування з приємними людьми.

Не жуємо перед телевізором

Якщо в перший час це важко, то їмо овочі або фрукти, порізавши їх на дрібні шматочки!

Не дозволяйте ліні та звичкам керувати вами! Отримати здоров'я та красу можна, тільки втрачаючи зайві кілограми. Трохи потрудіться, і бажаний результат не змусить довго на себе чекати.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...