• Клейковина: алергія і нестерпність

  • П'ятниця, 21 травня 2010 року

Нестерпність до клейковини зустрічається в людей досить часто, приблизно в 1 з 200 випадків. Такі люди зазвичай перебувають у постійній боязні, наполегливо вистежуючи прихованого супротивника не тільки в зернових, але також і в інших продуктах харчування, здатних містити клейковину, яка в свою чергу, містить у собі суміш білка та крохмалю. Білок і крохмаль можна знайти майже у всіх зернових. Клейковина міститься в пшениці, житі, ячмені та вівсі, а також у всіх видах промислової продукції, що містить ці зернові культури.

Серйозні наслідки для здоров'я

Нестерпність до клейковини належить до хвороб органів черевної порожнини й проявляється у вигляді запальної реакції, яка виникає у тонкій кишці й супроводжується загальною слабкістю та зниженням імунітету. Часто спостерігаються й диспепсичні явища у вигляді діареї та поганої стерпності до їжі. Багато дослідників вважають, що це відбувається через імунологічні порушення слизової оболонки кишечнику.

Раннє введення зернових і відсутність грудного вигодовування нерідко сприяє появі цієї хвороби у малюків. На нестерпність до клейковини, перш за все, вказують порушення у вазі, проблеми процесів травлення, що супроводжуються блювотою і здуттям живота, а також зміна поведінки. Дитина стає безрадісною, апатичною або неприязною. Можуть виявлятися і більш серйозні наслідки, такі як затримка росту і неврологічні симптоми. А нещодавно було встановлено, що в деяких випадках нестерпність до клейковини є причиною мігрені.

Нові дослідження дають надію на одужання

Група американських і норвезьких дослідників вивчила білок під назвою, що є джерелом хвороби. Вони змогли визначити, що саме гліадин автоматично призводить до запальної реакції кишечнику і вважають, що знайшли вироблений бактерією фермент, який здатний знищити токсичну частину білка, вводячи його в кишечник шляхом щоденного вживання ліків. Але, на жаль, поки їх припущення, судячи з усього, перевірялися лише на тваринах, на людях ці тести ще не проводилися.

Так що хворим, які страждають на цю недугу, залишається тільки повністю відмовитися від продуктів, що містять зернові. Однак допускається вживання кукурудзи, цільного рису, проса, гречки, кіноа та амаранту. Найбільш поширеною культурою на Антильських островах вважається маніок, який не містить у собі клейковини та є відмінним замінником пшениці. Його використовують у борошні для випічки хліба та інших борошняних виробів.

Клейковину можна ще витягти з пшеничного борошна або деяких інших зернових культур шляхом промивання для видалення крохмалю. Тісто, що складається з борошна і води, треба замішувати до того моменту, поки вода не стане прозорою, очищеною від крохмалю та висівок.

Меггі Саннер. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...