ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Чоловік купив малюнок за 30 доларів на барахолці, який оцінили у 10 млн доларів

Велика Епоха
Ілюстрація (STEPHANE DE SAKUTIN/AFP via Getty Images)

Під час гаражного розпродажу у 2017 році чоловік купив малюнок за скромну суму 30 доларів. Сьогодні після експертизи з'ясовується, що цей малюнок — оригінал Альбрехта Дюрера, який оцінюється у понад 10 мільйонів доларів.

Цілком випадково колекціонер творів мистецтва натрапив на дивовижну роботу. Справді, коли Кліффорд Шорер шукав подарунок у книгарні в Англії, продавець сказав йому, що його друг має твір Дюрера, і він хоче, щоб його оцінили, повідомляє CNN.

Спочатку розгубившись, він таки пішов до цієї людини і дуже здивувався, коли виявив малюнок Альбрехта Дюрера, одного з найбільших діячів німецького Відродження, як показано на фото нижче.

«Я сказав собі: або це найбільша підробка в історії, або це шедевр», — сказав Кліффорд Шорер. Треба сказати, що спочатку його власник купив його на гаражному розпродажі у 2017 році лише за 30 доларів.

Але сьогодні, після тривалої перевірки справжності роботи, проведеної по всьому світу, експерти дійшли висновку: це справді оригінальний малюнок художника під назвою «Богоматір з немовлям». Як повідомляє Capital, малюнок оцінюється більш ніж у 10 мільйонів доларів.

За словами колекціонера, цей твір, що чудово зберігся, датується початком XVI століття. Це також останнє велике відкриття щодо Альбрехта Дюрера за більш ніж 100 років. Зазначимо, що сьогодні ця робота належить лондонському артдилеру Agnews Gallery.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr