• У два рочки китайська дівчинка запам'ятала напам'ять 300 цифр числа 'пі'

  • П'ятниця, 13 травня 2011 року
Маленька мешканка міста Чаньчунь провінції Цзілінь у віці 2,5 рочки вже могла напам'ять назвати 300 цифр числа "пі" після коми.
 
Як повідомляє китайське видання «Нова культура», Дун Луян, якій на сьогодні 3,5 року, вперше продемонструвала свої здібності на весіллі дядька рік тому. За 3,22 хвилини вона на одному диханні безпомилково назвала 300 цифр числа "пі" після коми.

Шао Ліцюань, мама дівчинки з феноменальною пам'яттю, розповіла, що донька з самого початку була небайдужа до цифр. Коли цифри були присутні в дитячих піснях, вона дуже любила їх співати.

Маленька Дун Луян також може читати напам'ять книгу Конфуція «Ді цзи гуй» («Правила гарної поведінки для дітей та учнів»), яка складається з 1080 ієрогліфів.

Багато хто використовує число «пі» для тренування пам'яті.

Так, у 2005 році Люй Чао, студент розташованого в провінції Шеньсі університету Northwest Sci-Tech University of Agriculture and Forestry, за 24 години і 4 хвилини без помилок відтворив напам'ять 67890 цифр числа "пі" після коми.

А 60-річний японець з міста Кісарадзу на ім'я Юань Коучжен в 2006 році  протягом 16 годин відтворив напам'ять 83431 цифру числа «пі» після коми, говориться в статті.

Джерело: Велика Епоха (The Epoch Times)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...