• У шанхайських супермаркетах з продажу зняли тисячі неякісних мантів

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Понеділок, 18 квітня 2011 року

У харчовій промисловості Китаю спалахнув черговий скандал. 12 квітня в шанхайських супермаркетах з продажу зняли понад 6 тисяч мантів (пампушечок) компанії «Шенлі». Виробники цих неякісних продуктів харчування кажуть: «Краще помру, але не буду це їсти».

Китайське телебачення «Позиція споживачів» повідомило, що шанхайська продовольча компанія «Шенлі» широко переробляє прострочені манти, додаючи в них антисептики, барвники та інші хімічні добавки, щоб вони виглядали свіжими.

У день компанія виробляє більше 30 тис. проблемних мантів і продає їх понад 30 шанхайським супермаркетам. За словами співробітників супермаркетів, манти цієї компанії вони реалізують вже протягом кількох років.

У мантів невеликий термін реалізації. У результаті розслідування кореспонденти телеканалу виявили, що компанія «Шенлі» щодня приймає назад партії простроченого товару. Крім того, що ці продукти «освіжають» і направляють у повторний продаж, у цехах, де все це проробляється, повна антисанітарія.

Робітники розповіли, що за негласними правилами компанії дата виготовлення на коробках повинна відповідати даті відправки в магазин. Різниця реальних термінів виготовлення і зазначених на етикетці часом досягає одного тижня.

Хімічні присадки робочі додають без будь-яких встановлених доз, повністю на свій розсуд. До того ж у вказаному на упаковці склад продукту кілька добавок, які містяться в мантії, не згадані, а вітамін С, який там вказано, фактично не додається.

Примітно, що ніхто з робітників цю продукцію не вживає. Один з них сказав кореспондентові: «Хоч убий мене, не буду цього їсти. Краще помру з голоду, але не з'їм це. Я чудово знаю, що в них додається, вони не їстівні».

12 квітня кореспондент The Epoch Times обдзвонив три шанхайських супермаркети, які купували манти у компанії «Шенлі». Йому сказали, що начальство вже розпорядилося зняти з продажу всі проблемні манти.

Офіційні ЗМІ з посиланням на шанхайське відділення Міністерства промисловості і торгівлі повідомили, що станом на 12 квітня в міських супермаркетах з продажу знято 6048 мантів компанії «Шенлі».

Про те, які заходи були прийняті до недобросовісної компанії, влада поки мовчить.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...