• Китаєць ґвалтував своїх односельчанок протягом 17 років

  • Четвер, 28 квітня 2011 року
Житель повіту Ліньцюань китайської провінції Аньхой протягом 17 років гвалтував своїх односельчанок. Всього хтивий селянин поглумився над 116 жінками, чоловіки яких поїхали на заробітки в міста, і зазнав 38 невдач.

Як повідомило 18 квітня китайське видання «Нова столиця», всього в повіті проживає 2,13 млн осіб, з яких приблизно 800 тис. перебувають на заробітках в інших районах.

Жертвами гвалтівника були так звані «жінки, залишені на господарстві». Ця численна категорія громадян утворилася в результаті перекосу економічного розвитку країни в бік розвитку міст. У китайських селах дуже поширене явище, коли господар сім'ї кілька місяців перебуває на заробітках у містах, тоді як його дружина панькається з дітьми та доглядає за старими батьками.

Саме цим і скористався Дай Чінча. Він знав, в яких родинах немає чоловіків, вночі у чорній масці вривався в будинки і гвалтував жінок. Кілька разів він робив це на очах у безпорадних людей похилого віку - батьків чоловіка жертви або ж її батьків. У серпні 2008 року він зґвалтував жінку, яка була на шостому місяці вагітності.

«У мене все виходило легко і я залишався безкарним. Я ставав усе сміливішим і дійшло до того, що коли наступав вечір мені просто дуже хотілося піти і зґвалтувати кого-небудь», - розповідає Дай слідству.

Перше своє насильство над жінкою Дай здійснив улітку 1993 року. Він потім ще кілька разів ґвалтував цю жінку, поки одного разу не приїхав її чоловік і ледь не застрелив Дая з мисливської рушниці.

 
«Вони не чинили опір і ніхто не доносив в поліцію», - пояснює злочинець.

Адвокат Дая розповів, що більшість жінок вважають, що «сміття не треба виносити з хати», тому всі мовчали. Але багато хто боїться розповідати навіть рідним. Одна з жертв ґвалтівника зателефонувала своєму чоловікові і розповіла про все. Він відпросився з роботи і приїхав одразу ж наступного дня, побив дружину і поїхав назад, назавжди.

Суд засудив Дая до вищої міри покарання.

Місцеві жителі кажуть, що у селян практично не залишилося землі, тому більша частина працездатних чоловіків виїхала на ництва, залишивши свої родини. У зв'язку з цим, за їх словами, ситуація з громадською безпекою стає все гіршою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...