• Замість виплати компенсації за відібрану землю, селян жорстоко побили

  • Середа, 16 квітня 2008 року
Декілька десятків селян із села Яочжуан прийшли на будівельний об'єкт скляного заводу поговорити щодо питання компенсації за відібрану у них заводом землю. Їм назустріч вибігли декілька десятків чоловік і почали їх бити. Один з начальників заводу Дін Сянхун кричав, щоб вони били селян посильніше. В результаті багато селян отримали сильні ушкодження і знаходяться в лікарні.

Як повідомила газета «Економіка Китаю», інцидент стався у першій половині дня 9 квітня в селі Яочжуан м. Шахе провінції Хебей. Багатьох селян дуже побили, вони знаходяться в лікарні. У селянина Шан Цзяньху поламана рука, ще у двох сильно пошкоджена поясниця і шия. Селянин Яо Чукен знаходиться в лікарні разом зі своєю дружиною, вони обоє отримали серйозні травми. 

Всі витрати на лікування селяни оплачують зі своєї кишені. Міліція почала розслідування цієї справи, але відповідати на запитання журналістів вони відмовилися.

Як вдалося дізнатися, керівництво скляного заводу вилучило 16 га землі, але в договорі вони вказали 14 га. Проте селяни говорять, що фактично вони забрали близько 49 га.

Селяни також розповіли, що з обіцяної заводом компенсації за землю, вони досі нічого не отримали.

Версія китайською

Підписатися:

Коментарі