• Тибетські ченці протестують проти «промивання мізків»

  • Четвер, 3 квітня 2008 року
Ченці монастиря Сіва на знак протесту перевернули дві машини, на яких приїхали представники влади для так званого «виховання патріотизму» у ченців. Солдати й поліція заблокували монастир. Інформація про арешти поки не надходила.

Як повідомило радіо Voice of Tibet Foundation, 2 квітня сталася сутичка між ченцями монастиря Сіва і представниками влади. Ченці протестували проти того, що влада примушує їх проходити так зване «виховання патріотизму», а також вимагає, щоб вони обмовляли Далай-ламу.

29 березня місцева влада китайської компартії організувала робочу групу, яка приїхала в монастир Сіва, що розташований у повіті Гарцзе провінції Сичуань, і провела там збори. На зборах вони заявили, що недавні заворушення в Лхасі та інших районах були планомірно організовані Далай-ламою, а також зажадали, щоб усі ченці висловилися проти духовного лідера тибетців. Але ченці відмовилися це зробити.

Представники влади почали вмовляти ченців співпрацювати з ними, але монахи почали голосно скандувати «Нам потрібна свобода», «Вітаємо Далай-ламу» і таке інше Потім вони перевернули два автомобілі, на яких приїхала робоча група. До місця подій відразу ж прибули солдати та озброєна поліція, які оточили монастир і заборонили ченцям виходити з нього. Зараз поки немає інформації про те, чи було кого-небудь із ченців арештовано.
 
Підписатися:

Коментарі