• Ще кілька західних гостей було затримано поліцейськими на центральній площі Пекіна (фотоогляд)

  • Середа, 13 серпня 2008 року

Троє американських християн за день до початку Олімпіади, 7 серпня, спробували на центральній пекінській площі Тяньаньмень провести акцію протесту проти утиску комуністичним режимом свободи віри в Китаї. В результаті їх силою відвели співробітники служб безпеки в щивільному.

Як повідомило телебачення NTDTV, 7 серпня троє християн недалеко від портрета Мао на майдані Тяньаньмень організували прес-конференцію і молебень. До них відразу ж збіглися співробітники безпеки в цивільному, забрали в них мікрофон і стали розкритою парасолькою закривати їх від камер репортерів.

Відтісняючи у бік кореспондентів, співробітники спецслужб у цивільному казали: «Згідно з олімпійськими домовленостями, тут не можна брати інтерв'ю».

Голова Коаліції захисту християн (Christian Defense Coalition) пастор Патрік Махоні повідомив кореспондентів на площі Тяньаньмень: «Ми сьогодні прийшли сюди, щоб виступити з протестом проти нехтування прав людини китайською компартією. Ми сьогодні прийшли сюди, щоб підняти голос за тих, хто не може сам сказати за себе. За тих віруючих людей, які через свою віру перебувають у китайських тюрмах. Ми хочемо сказати за них усіх, а також і за послідовників Фалуньгун».

Того ж дня через дві години 8 голландських християн спробували співати пісні на площі Тяньаньмень і роздавати перехожим повітряні кульки. Як вони самі сказали: «У нас не було жодних прихованих намірів, ми просто хотіли подарувати людям радість і гарний настрій. Але ми і не чекали, що більшість «перехожих», які були біля нас, це переодягнені поліцейські, які буквально вигнали нас із плодщі».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...