• Пан У Цзюпін з провінції Анхой помер внаслідок незаконного переслідування влади

  • Вівторок, 12 лютого 2008 року
Послідовник китайської гімнастики Фалуньгун (Фалунь Дафа) пан У Цзюпін працював у міській народній лікарні Тяньчан (Tianchang) провінції Анхой (Anhui). 22 листопада 2007 року чотири бандити увійшли до його будинку. Незабаром після цього пан У випав з вікна четвертого поверху. Ці четверо поїхали з місця події, навіть не намагаючись допомогти йому.

Пан У Цзюпін (близько 30-ти років) проживав в місті Тяньчан, він закінчив школу медпрацівників Бенбу (Bengbu) і поступив на роботу в лабораторію народної лікарні Тяньчан. Він почав займатися Фалуньгун (Фалунь Дафа) в 1996 р. У 2001 році, після антиконституційної заборони Фалуньгун в Китаї, його незаконно засудили до двох років примусових робіт, а в 2003 році - до трьох років тюремного ув'язнення (включаючи два роки умовного звільнення на поруки»).

Біля 4-ої години дня 22 листопада 2007 року Ця Веньши, начальник служби безпеки лікарні, разом з начальником районного відділення внутрішньої безпеки Чун Сицао (він також є начальником «Офісу 610» міст міського відділення міліції Тяньчан) і два міліціонери, увійшли до квартири пана У Цзюпіна на четвертому поверсі. Вони приїхали заарештувати його. Сусід пана У, що проживає на першому поверсі, почув сильний шум і подумав, що щось впало зверху. Він побачив пана У на землі. Сусід почав кричати і кликати на допомогу, потім він помітив чотирьох втікаючих бандитів.

Невідомо, хто викликав машину швидкої допомоги, але з неї вийшов всього один санітар, відніс пана У в машину і терміново доставив його в міську народну лікарню Тяньчан, де У працював. Незабаром після цього приїхало дуже багато міліції, щоб опломбувати квартиру пана У. Того ж дня близько 8 годин вечора У Цзюпін помер у лікарні.

За свідченням свідків, пан У все ще рухався після падіння. Він був одягнений в білу уніформу лабораторії, покриту плямами крові. Як стало відомо, після прибуття в лікарню пан У розмовляв у напівнепритомному стані. Ліва сторона його обличчя сильно опухла, і він майже осліпнув на ліве око. Вся його спина і нижня частина тіла була покрита ударами. Ліва частина його тазу і ліва нога були в переломах.

Увечері 22 листопада 2007 року лікарня була заблокована міліціонерами. Вони заявили, що пан У сам вистрибнув з вікна. Його наречена - медсестра, працює в тій же лікарні. За нею і сім'єю пана У Цзюпіна ретельно стежать, їм не дозволяють з'являтися на людях.

Телефони задіяних в цій події організацій:

Комітет КПК міста Тяньчан: 86-550-7021145.
Муніциполітет міста Тяньчан: 86-550-7021471.
Міське відділення поліції Тяньчан: 86-550-7624621, або 86-550-7624622.
Відділення поліції Цяньцю (Qianqiu): 86-550-7021553.
Бюро Охорони здоров'я (верхній поверх лікарні): 86-550-7022630.
Директор міської народної лікарні Тяньчан: 86-550-7042101.

******
Фалуньгун (або Фалунь Дафа) - один із видів цигун (традиційна китайська гімнастика). У 1999 році комуністичний режим Китаю всупереч китайським законам і Конституції незаконно заборонив Фалуньгун через велику кількість послідовників (близько 100 млн.). З того часу в Китаї ведеться жорстоке переслідування практикуючих Фалуньгун, що супроводжується тортурами і вбивствами. Більш того, в 2004 році стало відомо про масові насильницькі вилучення внутрішніх органів для продажу у живих послідовників Фалуньгун в Китаї, які тривають досі. Подробиці на сайті: www.faluninfo.ru.

 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...