• Як швидко й ефективно заспокоїти дитину

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Субота, 5 березня 2016 року

Усім батькам добре знайома ситуація, коли їхня дитина починає плакати та кричати. Але що робити в такій ситуації — багато хто не знає. Про один спосіб, який може заспокоїти будь-яку дитину, розповідає lifter.com.ua.

Різні капризи й істерика з криком і сльозами — це те, що може трапитися з кожною дитиною. Чи є такі стани тимчасовими або частими, в будь-якому випадку це нервує батьків, які готові піти на все, щоб заспокоїти дитину.

Тут і криється основна проблема: потураючи примхам дитини, виправляючи те, що їй не подобається, ми робимо тільки гірше. З іншого боку, винести дитячий крик може далеко не кожен, і це біологічна особливість людини. Спосіб «накричати у відповідь» не працює і, до того ж, ще більше нервує батьків.

Що ж робити?

Щоб заспокоїти дитину досить просто підійти до неї впритул. Можна покласти свою руку на плече або на спину дитини, або нахилитися і по-доброму заговорити з нею. Дитина заспокоюється. Це спрацьовує в 90% випадків, причому не тільки для своїх, але і для чужих дітей.

Цей спосіб відмінно працює, коли діти сперечаються, не слухають того, що ви їм кажете або не роблять того, про що ви їх попросили, поводяться дуже голосно, демонструють вам своє роздратування або просто гіперактивні.

Замість того, щоб нервово накричати на дитину, просто підійдіть до неї ближче, і вона заспокоїться.

Чому так виходить?

Як правило, коли діти поводяться неналежним чином, ви перебуваєте не поруч із ними: наприклад, готуєте на кухні або працюєте в іншій кімнаті. Тобто, коли не можете приділити увагу дітям, вони починають вередувати.

У такій ситуації безглуздо підвищувати голос, просто станьте до них ближче і побудьте поруч.

Дізнайтеся також, як скласти здоровий режим дня і раціону для школяра і чи варто переучувати дитину-лівака.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...