ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Попкорн та фрукти допоможуть контролювати рівень холестерину

Велика Епоха
Фрукти та овочі — чудові літні закуски, які не викликають підвищення рівня холестерину. (SHVETS production/Shutterstock)

Перекушування можуть стати невіддільною частиною літа. Поки ви сидите на ґанку або терасі, у вас, мабуть, теж є що поклювати.

Закуски забезпечують почуття ситості та доповнюють приємний літній напій. Але вони можуть бути джерелом зайвих калорій. Картопляні чипси та морозиво можна легко перекусити, але вони не приносять користі вашому рівню холестерину.

Думаючи про літні закуски, подумайте про те, як ви хочете почуватися. Якщо ви живете в гарячій та вологій частині світу, легкі закуски можуть допомогти вам впоратися із високою температурою.

Саме тому попкорн є чудовим літнім снеком. По-перше, він низькокалорійний та досить ситний. За бажання його можна з'їсти тонну, і навряд чи ви наберете багато калорій. Попкорн містить лише близько 30 калорій на чашку.

Попкорн складається з цільного зерна і багатий на клітковину, яка може допомогти знизити рівень холестерину. Висадіть повітря і приправте, щоб додати трохи аромату!

Фрукти та овочі також є відмінними літніми закусками, які не викликають підвищення рівня холестерину. Ці продукти багаті на клітковину і поживні речовини, а також можуть допомогти вам уникнути зневоднення в спеку. Морквяні палички, ягоди, шматочки яблука, кавун та багато іншого можуть стати ідеальними солодкими ласощами для літнього перекушування.

Якщо ви насолоджуєтеся холодним напоєм увечері й хочете щось поклювати, подумайте про горіхи. Горіхи є багатим джерелом клітковини та корисних жирів.

Джерело: BelMarraHealth