• З могили батьків Гітлера в Австрії прибрали надгробок

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 березня 2012 року

Влада австрійського містечка Леондінг на прохання далекої родички Адольфа Гітлера прибрала з могили його батьків масивний надгробок, проте їхні останки залишили в землі.

«Я хвилююся через те, що могила моїх предків занадто часто стає предметом висловлення симпатії. Тому відмовилася від права користування земельною ділянкою поховання», ― цитує слова літньої родички Гітлера німецьке агентство DPA.

Після цього місцева влада розпорядилася прибрати надгробок із могили батьків фашистського диктатора.

Місцевий священик зазначив у листі, що тепер це місце можна знову використовувати для поховання. Але його турбує те, що останки предків Гітлера так і залишилися в землі.

«До місця поховання Клари і Алоїса Гітлера іноді приїжджають цілі автобуси неонацистів», ― пише він.

У минулому році 20 липня на лютеранському кладовищі в Вунзіделі була розкрита могила Рудольфа Гесса ― найближчого сподвижника Адольфа Гітлера. Надгробний камінь із написом «Я осмілився» з його могили було демонтовано і вивезено, а останки Гесса ексгумовані. За згодою родичів, їх спалили, а прах розвіяли у відкритому морі, як і прах інших його соратників: Германа Герінга, Альфреда Йодля, Вільгельма Кейтеля, Ганса Франка. Таке рішення було ухвалене через паломництво німецьких і європейських неонацистів до місця поховання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...