• 3000 підприємців вийшли на Хрещатик на підтримку реформи Попова

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 26 січня 2012 року
Під вікнами Київської міськадміністрації на Хрещатику зібралося більше 3 тисяч підприємців столиці на підтримку ініціативи Олександра Попова з легалізації малого бізнесу.
Мітингувальники підтримують прийняття Київрадою спільного рішення «Про деякі питання здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах», повідомляє Цензор.НЕТ. Ця програма була розроблена міською владою з ініціативи Олександра Попова спільно з найбільшими організаціями підприємців столиці. Однак це рішення не підтримали на сесії Київради 29 грудня. Сьогодні воно знову винесено на голосування.
Зараз підприємці виступають на пікеті з роз'ясненням своєї позиції. Учасники роздають листівки з Маніфестом і тримають плакати на підтримку рішення Попова про легалізацію малого бізнесу, а також з критикою тих у Київраді, хто виступив проти, зокрема, блоку Віталія Кличка.
Один із учасників акції протесту, лідер Християнсько-демократичного союзу підприємців Сергій Білан сказав: «Сьогодні кияни вийшли під стіни Київради, щоб побачити, хто щиро з них підтримує легалізацію, а хто виступає на боці хабарників і корупціонерів... Депутати мають проголосувати за рішення Попова».
Інший учасник, керівник громадської організації підприємців «Цивільний корпус» Роман Солодкий зазначив: «Це рішення дозволить із лютого по березень повністю легалізувати малий бізнес у Києві. Саме через корупцію чиновників зараз безконтрольно встановлюються кіоски, порушується благоустрій і безпека місцевих жителів. Рішення Олександра Попова дозволяє перший раз за останні 20 років вивести МАФи та кіоски з тіні. А замість тіньових поборів із підприємців, які осідають в кишенях чиновників та політиків, наповнити міський бюджет. У Києві близько 80 тисяч підприємців, і ми зробимо все, щоб відстояти право на чесну працю».
Активісти заявили, що мають намір добиватися своєї позиції, і будуть доносити її до депутатів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...