• Азаров побудує в Україні дешеві аграрні ринкі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 25 липня 2011 року

У 2011-2012 роках в Україні побудують мережу оптових аграрних ринків і овочесховищ, де буде відпускатися продукція «за нормальними, доступними цінами – без спекулянтів», заявив Прем'єр-міністр України М. Азаров під час робочої поїздки на новий Київський оптовий сільськогосподарський ринок «Столичний».

Прем'єр-міністр сказав, що підняття тваринницької галузі, уряд поставив однією з перспективних завдань, щоб забезпечити українців сільгосппродукцією за цінами виробників. «Якщо капуста коштує 80 копійок, то вона не буде продаватися по 13 гривень, а якщо реальна ціна гречки 4-5 гривень, то вона не буде реалізовуватися по 18-20 грн.», – запевнив він.

Перший на черзі з вводу в експлуатацію – оптовий ринок «Столичний» у Києві, будівництво якого буде завершено в найкоротші терміни. З цього приводу Азаров висловив свою задоволеність: «Мені приємно бачити, що оптовий ринок почав функціонувати, адже ще кілька місяців тому тут було голе поле. Як мені сказали, тут вже щодоби продається близько 3 тисячі тонн овочевої продукції, а це на кожного киянина – по кілограму».

Сьогодні Азаров розпорядився вирішити проблему розв'язки ринку «Столичний»: зробити доступними заїзди і роз'їзди. До кінця року тут буде введена в експлуатацію й друга частина ринку. Також «Столичний» організує Інтернет-торгівлю.

До відома, ринок «Столичний» працює цілодобово без вихідних з 15 липня 2011. Він забезпечений високотехнологічними сховищами, ефективною логістикою і сучасним контролем якості овочів і фруктів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...