• Куди поїхати відпочивати у травні

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Четвер, 25 квітня 2013 року

Останній місяць весни вже достатньо теплий і ще досить свіжий — якнайкращий час для оновлення. Численні травневі вихідні — то велика спокуса зважитися на сміливу і цікаву мандрівку. Та зважаючи на те, що сучасний турист прагне не просто відпочити, а й пізнати щось нове, збагатитися культурно, не подивитися, а прожити події, пропонуємо огляд туристично-привабливих фестивалів і подій, який, сподіваємося, допоможе визначитися у питанні — куди поїхати відпочивати у травні.

Куди поїхати відпочивати у травні: Євпаторія, День курортника. Фото: Н. Абсеметова, прес-служба міської ради та виконкому/kalamit.info

Куди поїхати відпочивати у травні: Євпаторія, День курортника.

Фото: Н. Абсеметова, прес-служба міської ради та виконкому/kalamit.info

Крим. Грандіозне відкриття курортного сезону в Євпаторії

З перших днів травня Євпаторія поринає у мистецьку веремію. Череда заходів — перфоманс живих скульптур, карнавальна хода, художні виставки, концерти, приурочені офіційному відкриттю курортного сезону, збирають творчі колективи України та світу, а також приваблюють туристів, які у питанні — куди поїхати відпочивати у травні — обирають сонячний Крим.

Уже анонсували костюмовану виставу-ходу в Євпаторії, яка цього річ пройде під назвою «Парад Епох» і спробує розкрити історичну спадщину 2500-літного міста.

Також у травні любителі теплого кримського півострова можуть пофестивалити: 23—31 у Ялті відбудеться VI міжнародний Фестиваль практичної психології, а 10 травня у Сонячній долині під Судаком — кулінарний фестиваль шашлику «Крим кебаб 2013».

Куди поїхати відпочивати у травні: Берлін, «Карнавал культур». Фото: micmovement.com

Куди поїхати відпочивати у травні: Берлін, «Карнавал культур».

Фото: micmovement.com

Берлін. Карнавал культур

Близько мільйона глядачів заповнюють вулиці Берліна в очікуванні грандіозного і барвистого шоу — Карнавалу культур.

Яскраве вбрання, весела музика, сценічні шоу та вечірки супроводжують 4 дні фестивалю. У районі Кройцберг, де і зосереджене свято, у 300 кіосках можна скуштувати найекзотичніші делікатеси та купити сувеніри.

Більш ніж 4000 учасників, що представляють близько 60 країн — від бразильської самби та гри африканських барабанів до китайського танцю лева…

Карнавал у Берліні розгортає справжній еклектичний мікс. Тож куди поїхати відпочивати у травні любителям екзотики, перфомансів і шоу, як не до столиці Німеччини, яка останнього місяця весни відкриває безліч фестивалів і заходів.

Карнавал культур вирує у кінці травня у день п’ятидесятниці.

Куди поїхати відпочивати у травні: Берлін, «Карнавал культур». Фото: abbilder/flickr.com

Куди поїхати відпочивати у травні: Берлін, «Карнавал культур».

Фото: abbilder/flickr.com

Куди поїхати відпочивати у травні: високогірні ігри в Шотландії. Фото: Jim Richardson/jimrichardsonphotography.com

Куди поїхати відпочивати у травні: високогірні ігри в Шотландії.

Фото: Jim Richardson/jimrichardsonphotography.com

Шотландія. Високогірні ігри

Перетягування канату, штовхання колоди, народні танці та оркестри волинок, що проходять під відкритим небом Шотландії, притягують численних туристів, запрошують повеселитися та випробувати власні сили.

Куди поїхати відпочивати у травні, як не до гірської Шотландії на справжні олімпійські ігри на шотландський манір?

Ярмарки, лотереї, конкурси та розваги супроводжують народні гуляння. Національний одяг, народні танці та звучання волинок на тлі зелених пагорбів відтворюють давні традиції і колорит Шотландії.

Ігри Горців на рік проводяться неодноразово, одні з таких проходять останніми вихідними травня.

Гонконг. Фестиваль культури. Фото: hoteldiscount.ru

Гонконг. Фестиваль культури.

Фото: hoteldiscount.ru

Гонконг. Фестиваль культури

Гонконг — найкраща відповідь на питання «Куди поїхати відпочивати у травні?» для шанувальників східної культури.

Череда травневих свят у Гонконзі зіллється воєдино у Фестиваль культури. Відкриє його святкування Дня народження Богині моря Тін Хау 2 травня, який не обходиться без параду човнів у бухті Коулун. Ласунів 14—18 травня порадує Фестиваль булочок, що проходитиме на острові Чанчжоу і не обійдеться без вікторин та солодких призів. Китайськими танцями лева та дракона, показовими виступи шкіл бойових мистецтв 10 травня відзначатиметься в Гонконзі День народження Будди.

Японія. Квіткова феєрія

Травень в Японії — то справжня квіткова феєрія! Якщо ви любитель природи і волієте насолодитися квітучими ландшафтами, то питання «Куди поїхати відпочивати у травні?» — вирішене!

Парк квітів Асікага найкращий варіант, адже саме у травні парк преображається: блакитні, білі, рожеві китиці квітів гліцинії утворюють справжній квітковий рай.

Ще одним квітучим раєм Японії можна назвати парк Хіцужіяма, який в останній місяць весни пломеніє пурпурними, рожевими, білими кольорами флоксів, які килимами вслали підніжжя гори Буко.

Крім того, в Суцукі (так називають травень в Японії) відзначається День Зелені (4 травня) та Фестиваль мальв (15 травня) в Кіото, що не обходиться без придворної музики і танців, національного вбрання та церемонної процесії.

Куди поїхати відпочивати у травні: Японія, парк Хіцужіяма. Фото: highglosshighs/flickr.com

Куди поїхати відпочивати у травні: Японія, парк Хіцужіяма.

Фото: highglosshighs/flickr.com

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...