Нідерланди перемогли Японію. Фотоогляд

Збірна Нідерландів перемогла команду Японії в другому турі чемпіонату світу з футболу. Гра, що відбулася в Дурбані, закінчилася з рахунком 1:0.

Гра проходила в рівній боротьбі. Причому, в окремих відрізках матчу перевага була на стороні японців.

У першому таймі командам не вдалося створити жодного небезпечного моменту.

Другий тайм почався з атак голландців. Нарешті на 53-й хвилині голландці відкрили рахунок. Після розіграшу кутового Робін ван Персі відкинув м'яч під удар Снейдеру. Уеслі завдав потужного удару і м'яч від рук японського голкіпера влетів у ворота.

Японці не мали шансів забити гол у відповідь. А от голладнці могли подвоїти перевагу на останніх хвилинах. Афеллай двічі міг збільшити перевагу, однак обидва його виходи один на один нейтралізував голкіпер японців.

Збірна Нідерландів з шістьма очками очолила групу E і на 99,9 відсотків гарантувала собі місце в плей-офф. У третьому турі голландці зіграють з Камеруном. А Японія - з Данією.