ЧС-2010. Збірна Голландії обіграла Данію. Фотоогляд

Збірна Голландії здобула перемогу над командою Данії в матчі групового турніру світової першості - 2:0 (0:0).

Голландці з перших хвилин заволоділи ініціативою і вже в першому таймі створили кілька небезпечних моментів, проте збірну Данії виручав голкіпер Томас Соренсен. Скандинави відповідали рідкими контратаками, на вістрі яких по черзі виявлялися Ніклас Бендтнер і Денніс Роммедаль.

На самому початку другого тайму датський захисник Поульсен при спробі винести з штрафного майданчика м'яч головою зрізав його у власні ворота.

Остаточний рахунок у матчі встановили за п'ять хвилин до кінця основного часу, коли Еліа опинився один на один з Соренсеном. Удар голландця прийшовся в дальню штангу, а першим на добиванні виявився Кюйт.

Фінальний рахунок міг би бути і більшим, проте все той же Симон Поульсен зумів врятувати збірну Данії, винісши м'яч з лінії порожніх воріт на 88-й хвилині. Здобувши перемогу з рахунком 2:0 голландці з трьома очками очолили турнірну таблицю групи Е.

Другим матчем стартового туру в цьому квартеті буде гра Японія - Камерун.