Серія А. Леонардо пішов красиво. Фотоогляд

В останньому матчі під керівництвом Леонардо "Мілан" розгромив удома "Ювентус" з рахунком 3:0. "

Зайнявший третє місце в серії А " Мілан", гідно попрощався з тренером Леонардо - в останньому матчі під керівництвом бразильця "россонері" розгромили вдома "Ювентус" з результатом 3:0.

У п'ятницю Леонардо оголосив, що після закінчення сезону залишить пост наставника "Мілана". Вже на 14-й хвилині господарі відкрили рахунок - це зробив Лука Антоніні, який забив свій перший гол у складі червоно-чорних. На 28-й хвилині Роналдіньо з передачі Пато подвоїв перевагу "Мілана". У середині другого тайму Роналдіньо оформив дубль - крученим ударом в дальній кут він забив свій 12-й гол в чемпіонаті Італії.