«Барселона» обіграла «Реал» в Мадриді. Фотоогляд

Центральний матч 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому мадридський «Реал» приймав «Барселону», завершився з рахунком 2:0 на користь синьо-гранатових.

У перші 10 хвилин одного з найбільш очікуваних матчів Європи на полі йшла боротьба за ініціативу, футболісти робили багато помилок. Однак поступово «Барселона» забрала собі м'яч, і хоча небезпечних атак з боку гостей було небагато, господарям каталонці також не дозволяли нічого зробити.

«Реал» пробував атакувати і через центр, і флангами, але до воріт Віктора Вальдеса мадридці на небезпечну відстань не підходили. «Барселона» могла відкрити рахунок вже на 12-й хвилині, якби головний арбітр Мануель Енріке Мехуто Гонсалес призначив пенальті за фол на Лео Мессі з боку Рауля Альбіоля, але суддя показав, що порушення не було.

У результаті каталонці забили перший гол на 33-й хвилині. Хаві Ернандес зробив відмінний навіс в штрафну на Мессі, той обробив м'яч грудьми, прокинув повз Альбіоля і метрів з семи послав м'яч у сітку повз Ікера Касільяса. У «Реала» був відмінний шанс відігратися на 39-й хвилині, коли після розіграшу кутового м'яч у результаті прилетів до Хабі Алонсо, що стояв на дальній штанзі , але удар опорника «Реала» виявився неточним - м'яч опустився на сітку зверху.

Суперники діяли досить жорстко, і тільки в першій половині зустрічі Мехуто Гонсалес показав футболістам п'ять жовтих карток. Всього ж суддя за матч виніс попередження вісьмом гравцям. У другому таймі «Реал» заграв активніше, але забила знову «Барселона». Хаві чудовим пасом з глибини поля відправив у відрив Педро Родрігеса, той добіг до лінії штрафного «Реала» і обвідним ударом відправив м'яч у сітку.

Забивши другий гол, каталонці грали вже по рахунку і цілком могли довести справу до розгрому, проте Касільяс двічі врятував свою команду, відбивши удари Мессі з близької відстані. Міг забити хоча б один гол і «Реал», проте Рафаель ван дер Варт не використав вихід один на один, Кріштіану Роналду з гострого кута не зміг пробити Вальдеса, а Карім Бензема після подачі з флангу головою пробив поруч зі штангою.

М'яч у воротах «Барселони» все ж побував після удару Рауля, проте до цього вже пролунав свисток арбітра, який зафіксував у Бензема гру рукою. Останні п'ять хвилин команди відверто догравали, і рахунок не змінився. «Барселона» вийшла на чисте перше місце в турнірній таблиці, «Реал» відстає на три очки.

До закінчення чемпіонату Іспанії командам залишилося провести ще по сім матчів.