Словенія перемогла Алжир і очолила групу С. Фотоогляд

Збірна Словенії вийшла в лідери групи С на чемпіонаті світу з футболу. У першому турі балканці перемогли збірну Алжиру з рахунком 1:0.

У першому таймі невелика перевага була у африканців. Однак свої можливості алжирці не використали.

А на 73-й хвилині Алжир залишився в меншості. Геззаль, що вийшов на заміну, примудрився за 15 хвилин отримати дві жовті картки і залишив поле.

На 79-й хвилині Корен завдав сильного удару з 18-ти метрів в правий кут. Шауши збирався відбити м'яч, але сфера від рук голкіпера влетіла в сітку воріт.

Всі потуги алжирців зрівняти рахунок не досягли мети.