Німеччина влаштувала перший розгром на чемпіонаті світу. Фотоогляд

Збірна Німеччини здобула першу велику перемогу на мундіалі в ПАР, розгромивши команду Австралії - 4:0.

З перших хвилин німці показали, що вони налаштовані брати три очки у грі з австралійцями. І хоча перший небезпечний момент створила саме команда із Зеленого континенту, надалі домінував Бундестім. Вже на 9-й хвилині Подольскі вдався хльосткий удар, і м'яч затріпотів у сітці воріт Шварцера.

До середини другого тайму німці вели вже 2:0 після відмінного голу Клозе. А коли на початку другого тайму Австралія залишилася в меншості після грубого фолу Кейхілла і його подальшого вилучення, запахло розгромом. І він не змусив себе довго чекати. По разу відзначилися Мюллер і вийшовший на заміну Какау.

Надалі Німеччина могла забити ще не раз, але доля була прихильною до збірної Австралії. 4:0 - упевнена перемога  Бундестіма.

ЧС-2010, груповий етап, група D

Німеччина - Австралія - 4:0 (2:0)

Голи: 1:0 - Подольскі (8), 2:0 - Клозе (27), 3:0 - Мюллер (67), 4:0 - Кака (70).

Німеччина: Нойер, Лам, Мертезакер, Фрідріх, Бадштубер, Хедіра, Швайнштайгер, Мюллер, Подольські (Марін, 81), Озіл (Гомес, 73), Клозе (Какау, 68).

Австралія: Шварцер, Уілкшір, Мур, Ніл, Чіпперфілд, Валері, Грелла (Холман, 49), Емертон (Жедінак, 73), Куліна, Гарсія (Рукавіца, 63), Кейхілл.

Попередження: Озіл (12), Мур (24), Ніл (46), Валері (58).

Вилучення: Кейхілл (56).

За матеріалами: turnir