Кот-д `Івуар і Португалія один одному не забили. Фотоогляд

Футболісти збірної Кот-д `Івуару і Португалії зіграли внічию в матчі 1-го туру чемпіонату світу - 0:0.

Протистояння між Кріштіану Роналду і Дідьє Дрогба з перших хвилин не вийшло - форвард івуарійців залишився в запасі. Матч вийшов не надто виразним і без великої кількості гольових моментів. По суті, в першому таймі можна згадати лише гострий удар на 10-й хвилині Кріштіану Роналду - м'яч потрапив у штангу. І на 21-й хвилині Роналду посперечався з Демель, та так, що ледве не дійшло до рукопашної. Обидва отримали по жовтій картці. В цілому по першому тайму гра була рівною.

В другому таймі з виходом на поле свого супербомбардира на 75-ій хвилині африканська збірна активізувалася і зробила штурм воріт португальців, який, проте, успіхом не увінчався. У кінцівці матчу африканці створили моментів більше, ніж за всь матч. Так, Дрогба мав можливість відзначитися, але з близької відстані і в боротьбі із захисником не зміг як слід ударити по м'ячу - той відлетів далеко убік від воріт.