Збірна Італії поділила очки з Парагваєм. Фотоогляд

Чемпіон світу збірна Італії почала захист титулу в ПАР з нічийного результату в матчі з командою Парагваю - 1:1.

Більшу частину матчу американська команда виглядала краще чемпіонів. І абсолютно логічно виглядав гол на 38-й хвилині забитий Алькарасом. Захисник Парагваю в стрибку випередив самого Каннаваро і головою відправив м'яч у сітку воріт Буффона.

Здавалося, італійці були не готові до такого розвитку подій. Розгубленість у їхніх діях спостерігалася і спочатку другого тайму. Але тут прийшов щасливий стандарт у вигляді кутового. Де Россі виплигнув і в дотик ногою переправив м'яч у ворота парагвайців.

У залишившийся час команди більше думали про захист власних воріт, ніж про атаку, а тому нічийний результат виглядає цілком логічним.