Сербія обіграла Німеччину. Фотоогляд

У матчі групового турніру ЧС-2010 збірна Сербії здобула перемогу над командою Німеччини з рахунком 1:0 (1:0).

Гол забив на 38-й хвилині Мілан Йованович, якому асистували Мілош Красич і Нікола Жигіч. Хвилиною раніше за другу жовту картку з поля був вилучений один з лідерів німецької команди Мирослав Клозе.

У другому таймі німці продовжували небезпечно атакувати, навіть граючи вдесятьох. На 60-й хвилині за гру рукою Неманьї Відіча у ворота збірної Сербії був призначений пенальті, але Стойкович зумів парирувати удар Лукаша Подольські з 11-метрової позначки.

Серби відповідали небезпечними контратаками, на вістрі яких виявлялися все ті ж Красич, Йованович і Жигич, але збільшити перевагу в рахунку так і не змогли.

Перемігши німців, збірна Сербія набрала три очки і зберегла шанси на вихід в плей-офф. В останньому матчі групового етапу серби зіграють з австралійцями. У німців після двох матчів також три очки. 23 червня Німеччину чекає гра зі збірною Гани.