Київське Динамо переграло одноклубників із Загреба

У матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів Київське Динамо на своєму полі здобуло перемогу над загребським Динамо.

Кияни почали матч агресивно, включаючи з перших хвилин пресинг по всьому полю. Серія навісів до штрафного загребців, закінчилася вже на третій хвилині голом. Гусєв, випередивши Виду, замкнув головою подачу Вукоєвича з правого флангу.

Не минуло й хвилини, як кияни знову могли забивати, але удар головою Ідейе воротар витягнув з-під поперечини.

На 33-й хвилині активність Тайво принесла свої плоди - його простріл з флангу завершив захисник гостей Піваріч точним ударом по власним воротам 2:0.

Команда із Загреба могла скоротити відставання на 60-й хвилині після помилки Шовковського, але Олександр зумів вчасно виправитись і накрити швиденько м'яч.

З таким результатом матч і завершився, команда Блохіна бере перші три очки в груповому етапі.

Динамо К - Динамо З - 2:0

Голи: Гусєв, (3) Піваріч, (33)

Динамо К: Шовковський, Михалик, Даніло Сілва, Хачеріді, Вукоєвич (Гармаш, 46), Тайво, Велозу (Мехмеді, 80), Ярмоленко, Кранчар (Раффаеле, 82), Ідейе, Гусєв

Динамо З: Келава, Шимуніч, Віда, Тонел, Піваріч (Чоп, 46), Калельо, Брозовіч (Рукавіна, 58), Адема, Саммір, Бечірай (Карраско, 78), Ковачич

Попередження: Гармаш (51), Вукоєвич (76) #img_gallery#