Реал Мадрид вирвав перемогу на останніх хвилинах у Ман Сіті

Мадридський Реал у стартовому поєдинку Ліги Чемпіонів на останніх хвилинах вириває перемогу у Манчестер Сіті.

Перший ігровий день нового розіграшу Ліги Чемпіонів одразу ж подарував уболівальникам матч, гідний фіналу турніру. Два чемпіони, Іспанії та відповідно Англії, дві команди з безліччю зоряних футболістів, а також геніальних тренерів, Жозе Моуріньо і Роберто Манчіні, зустрілися в центральному поєдинку туру.

Такий зоряний «мікс» обіцяв подарувати як мінімум феєричну гру і як максимум град забитих голів. Проте перший тайм поєдинку закінчився нулями на табло, хоча мадридський клуб зусиллями Роналду, Ді Марії та Ігуаїна помучив голкіпера Харта, якого можна сміливо назвати героєм першого тайму.

Другий тайм гості з Англії в першу чергу почали з щільної опіки Кріштіану Роналду, від якого виходила загроза на лівому фланзі. Далі послідувала несподівана заміна від Роберто Манчіні — на поле вийшов форвард Едін Джеко. І вже на 68 хвилині Сіті відкриває рахунок у швидкій контратаці: Яя Туре, протягнувши м'яч зі своєї половини поля практично до чужого штрафного, чітким пасом вивів Джеко на ворота, який несильним ударом у ближній кут переграв Касільяса.

Тут же від Моуріньо послідували дві заміни: вийшли підсилити атаку Модріч і Бензема. У Реала залишалося 20 хвилин, щоб врятувати ситуацію.

Вже на 76 хвилині Реалу вдалося зрівняти рахунок зусиллями Марсело, який з лінії штрафного точно пробив під поперечину — Джо Харт не врятував. Однак Ман Сіті й не думав утримувати нічию, продовжуючи швидко бігати в атаку. Так на 85 хвилині Олександр Коларов знову вивів гостей вперед: м'яч після навісу зі штрафного, не торкнувшись нікого з футболістів, чітко залетів у дальній кут воріт Касільяса.

Пропущений м'яч зовсім не збентежив королівський клуб, навпаки, Реал додав швидкості і агресії. Не минуло й хвилини, як Бензема зрівняв рахунок, перед цим розвернувшись на місці і чітко уклавши «круглого» у нижній кут воріт гостей.

Фінальну ж крапку в цей драматичному поєдинку поставив не хто інший, як Кріштіану Роналду. Отримавши м'яч на лівому фланзі і обігравши захисника, Кріштіану моментально пробив по воротах — м'яч, ковзнувши під рукою Харта, немов снаряд влетів у сітку воріт. І маємо 3—2 на користь Реала на 90 хвилині.

Таким чином «зоряна битва» двох грандів на Сантьяго-Бернабео принесла масу емоцій уболівальникам всього світу, а Реалу — перші три очки в Лізі Чемпіонів.

Реал Мадрид 3:2 Ман Сіті

Голи: Марсело (76), Бензема (87), Роналду (90) — Джеко (68), Коларов (85)

Реал Мадрид: Касільяс, Варан, Марсело, Пепе, Арбелоа, Алонсо, Хедіра (Модріч 73), Ді Марія, Есьєн (Езіл, 65), Ігуаїн (Бензема 74), Роналдо

Ман Сіті: Харт, Майкон (Сабалета, 74), Кліши, Компані, Настасіч, Баррі, Яя Туре, Насрі (Коларов, 36), Хаві Гарсія, Тевес, Сілва (Джеко, 63)

#img_gallery#

Фото: JAVIER SORIANO/AFP/GettyImages, PIERRE-PHILIPPE MARCOU/AFP/GettyImages, Alex Livesey/Getty Images, Jasper Juinen/Getty Images, JAVIER SORIANO/AFP/GettyImages