Ліга Чемпіонів: ПСЖ не помітив київське Динамо

У першому турі групового етапу Ліги Чемпіонів на стадіоні Парк де Пренс французький ПСЖ нещадно розгромив київське Динамо 4:1.

Французи вирішили результат поєдинку ще в першому таймі, тричі за півгодини розписавшись у воротах Максима Коваля.

Динамо відповіло на 75-й хвилині зустрічі першим ударом у ствір воріт ПСЖ у виконанні Кранчара, а за чотири хвилини до фінального свистка Мігел Велозу зміг скоротити рахунок забивши гол престижу.

У доданий арбітром час Хав'єр Пасторе у швидкій контратаці забив четвертий м'яч у ворота Динамо.

ПСЖ - Динамо - 4:1

Голи: Ібрагімович (19), Сілва (29), Алекс (32), Велозу (87), Пасторе (90)

ПСЖ: Сірігу, Жалле, Алекс, Сілва, Пасторе (Камара, 81), Максвелл, Матюіді, Верратті (Нене, 77), Шантом, Менез (Лавессі, 73), Ібрагімович

Динамо: Коваль, Хачеріді, Михалик, Даніло (Бетао, 46), Тайво, Гармаш, Раффаеле, (Вукоєвич, 53), Велозу, Ярмоленко (Гусєв, 77), Ідейе, Кранчар

Попередження: Нене, 89 #img_gallery#