Ліга чемпіонів: Київське Динамо на досвіді переграло Боруссію

У першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів київське Динамо отримало виїзну перемогу над Борусією з Менхенгладбаха.

Початок матчу для киян склався вельми не вдало. На 13-й хвилині після довгої передачі з правого флангу в штрафну площу динамівців Александер Рінг спочатку прийняв м'яч, за тим без особливих зусиль «прибрав» Данила Сілву і пробив точно в кут воріт Максима Коваля - 1:0.

На 29-й хвилині, після подачі з кутового, м'яч відскочив до Тараса Михалика, який потужним ударом метрів з 30-ти, після невеликого рикошету зрівняв рахунок у матчі .

Через вісім хвилин Денис Гармаш віддав передачу на Ярмоленка і Андрій за рахунок індивідуальних дій вивів свою команду вперед.

На 82-й хвилині Мігель Велозу виконав подачу в штрафну на набігавших Ідейе і Тайво, але Де Йонг випередив усіх і зрізав м'яч у власні ворота - 3:1.

Гра - відповідь відбудеться у Києві 28 серпня на НСК "Олімпійський".

Боруссія М - Динамо - 1:3

Голи: Рінг (13), Михалик (28), Ярмоленко (36), Йонг (автогол 81)

Боруссія М: Штег, Дамс, Домінгес, Рінг, Штранцль (Херрман, 69), Аранго, Нордтвейт, Джака (Джігерджі, 74), Янчке, Йонг (Ханке, 69), Камарго

Динамо: Коваль, Бетао, Даніло, Тайво (Раффаеле, 78), Михалик, Гармаш (Вукоєвич, 65), Велозу, Кранчар (Мехмед, 92), Нінкович, Ідейе, Ярмоленко

Попередження: Тайво (83), Херрман (89) #img_gallery#