Реал забрав у Барселони Суперкубок Іспанії

Реал Мадрид виграв Суперкубок Іспанії, здолавши у другому поєдинку Барселону з рахунком 2:1.

У першому поєдинку Суперкубка Барселона, перегравши Реал з рахунком 3:2, залишила непогані шанси для мадридців на завоювання трофея. У повторному ж матчі Реал влаштовувала і мінімальна перемога, яку власне і добув королівський клуб.

Реал, почавши дуже жваво, буквально «возив полем» каталонців, чого давно не робила будь-яка з європейських команд.

Шквал блискавичних атак і розрізні передачі один в один із голкіпером дали свої плоди вже на 11 хвилині. Пепе шикарним дальнім пасом вивів Ігуаїна один на один з Вальдесом, після чого рахунок став 1:0 на користь Реала.

Не припиняючи створювати «небезпеки» біля воріт каталонців, Реал тим самим домігся другого взяття воріт на 18 хвилині. Роналду на швидкості втік від захисника Піке, перед тим прокинувши м'яч собі п'ятою на хід, і розстріляв безпорадного голкіпера. А на 28 хвилині Барселона залишилася вдесятьох, після видалення Адріано за фол останньої надії. Відзначимо, що в перші півгодини гри, оборона Барселони зовсім не взаємодіяла, тим самим відкриваючи великі зони для швидких атак господарів.

Однак таке катастрофічне становище каталонців зовсім не вплинуло на Мессі, який на останній хвилині першого тайму відмінно реалізував штрафний удар. Здавалося б, «гол у роздягальню» мадридцям, щось кардинально поміняє після перерви.

Так — у другому таймі малюнок гри дещо змінився, за рахунок більш швидких і активних атак Барселони, в той час як Реал, граючи за рахунком, перейшов на гру з контратаками. Причому як раз таки Реал був більш близький зміцнити свою перевагу, однак Ігуаїн розтратив аж надто багато гольових моментів. Барселона ж, провівши ряд замін, в підсумку не змогла забити такий потрібний другий гол.

Таким чином, Реал за сумою двох зустрічей і завдяки голам, забитим на виїзді, став володарем Суперкубка Іспанії.

Реал — Барселона 2:1

Голи: Ігуаїн 11, Роналду 18 — Мессі 45

Реал: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Марсело, Пепе, Алонсо, Ді Марія (Кальєхон 79), Хедіра, Езіл (Модріч 83), Ігуаїн (Бензема 81), Роналду

Барселона: Вальдес, Альба, Маскерано, Піке, Адріано, Хаві, Бускетс (Сонг 75), Санчес (Монтойя 32), Іньєста, Педро (Тельо 81), Мессі