Євро-2012: Іспанія захистила чемпіонський титул!

У фінальному матчі Євро-2012 збірна Іспанії розгромила команду Італії 4:0 і виграла другий поспіль чемпіонат Європи.

Перші хвилини матчу пройшли під перевагою іспанців, і вже на 14-й хвилині Давид Сільва, після відмінної передачі Фабрегаса відкрив рахунок в матчі.

Через 10 хвилин після пропущеного м'яча для "Скуадри Адзурри" почалася смуга невдач. Спочатку на рівному місці травму отримав один з кращих захисників К'єлліні і змушений був залишити поле.

Після пропущеного м'яча італійці кинулися відіграватися і на 41-й хвилині нарвалися на контратаку - Хаві пасом вивів на ворота Хорді Альбу, і новоспечений футболіст «Барселони» збільшив перевагу іспанців - 2:0.

Через кілька хвилин арбітр міг призначити пенальті у ворота італійців, але відверто пожалів підопічних Чезаре Пранделлі. Хаві подав з правого флангу на Рамоса, той пробив головою, м'яч на шляху потрапив в руку Бонуччі.

На 61-й хвилині сталася друга трагедія для італійської збірної. Тьяго Мотта за 3 хвилини після своєї появи пошкодив задню поверхню стегна і залишив команду вдесятьох, оскільки всі три заміни Пранделіі до того моменту вже зробив.

На 84-й хвилині вийшовший на заміну Торрес, виступив як зазвичай у ранзі «кілера» цього разу Фернандо добив італійську збірну, отримавши відмінний пас від Хаві, реалізував вихід один на один 3:0.

А через 7 хвилин Хуан Мата завершив розгром Італії 4:0.

Збірна Іспанії стала першою командою, що зуміла перемогти на трьох великих турнірах поспіль.

Іспанія - Італія - 4:0

Голи: Сілва (14), Альба (41), Торрес (84), Мата (88)

Іспанія: Касільяс (К), Рамос, Піке, Арбелоа (Педро, 59), Іньєста, Альба (Мата, 87), Алонсо, Ернандес, Фабрегас, Бускетс (Торрес, 75), Сілва.

Італія: Буффон (К), Абате, К'єлліні, Бонуччі (Бальцаретті, 21), Монтоліво, Барцальї, Маркізіо (Мотта, 56), Де Россі, Балотеллі, Пірло (Натале, 46), Кассано.

Попередження: Піке (25), Барцальї (45). #img_gallery#