Євро-2012: Неймовірна розв'язка в групі «А», збірна Росії та Польщі покидають чемпіонат

У матчі третього туру групового раунду чемпіонату Європи збірна Росії програла команді Греції і покинула розіграш турніру.

Для виходу в 1/4 фіналу росіянам достатньо було зіграти внічию в останньому матчі.

Однак греки продемонстрували чемпіонський характер, і на другій доданій до першого тайму хвилині капітан Георгіос Карагуніскак, своїм голом вивів Грецію в плей-офф турніру.

У другому матчі господарі турніру поляки, мінімально поступившись чехам 1:0, залишають Євро-2012 разом зі збірною Росії.

Греція - Росія 1:0

Голи: 1:0 Карагуніс (45)

Греція: Сіфакіс, Пападопулос, Цавелас (Холебас, 64), Торосідіс, Маниатис, Папастатопулос, Карагуніс (К), Самарас (Макос, 67), Кацураніс, Салпінгідіс, Гекас.

Росія: Малафєєв, Ігнашевич, Анюков, Березуцький (Ізмайлов, 81), Жирков, Аршавін (К), Глушаков, Широков (Павлюченко, 46), Денисов, Дзагоєв (Погребняк, 72), Кержаков.

Попередження: Карагуніс (61), Жирков (69), Дзагоєв (71), Холебас (94) #img_gallery#