Збірна Голландії несподівано зазнала поразки від Данії

На чемпіонаті Європи в матчі 1-го туру групи B на стадіоні «Металіст» збірна Данії несподівано обіграла команду Голландії.

На початку першого тайму Голландія відразу захопила ініціативу, і протягом перших 25 хвилин могли забити 3-4 голи. Всі удари помаранчевих вперто не хотіли залітати у ворота голкіпера Данії Андерсена.

Данія в середині першого тайму свій перший момент завершили взяттям воріт. На 25-й хвилині півзахисник клубу «Брондбю» Крон Делі, отримавши м'яч біля штрафної площі суперника, прибрав на замасі захисника і точно пробив м'яч в сітку між ногами воротаря Голландії Стекеленбурга.

До кінця матчу рахунок не змінився, 1:0 - сенсаційна перемога вікінгів.

Нідерланди - Данія 0:1

Гол: Крон-Делі, 24

Нідерланди: Стекеленбург, ван дер Віль, ван Боммель (Куйт, 85), Влаар, Віллемс (ван дер Ваарт, 71) де Йонг, Снайдер, Роббен, Афеллай, ван Персі (Хунтелаар, 71).

Данія: Андерсен, Хейтінга, Якобсен, Кьяер, С.Поульсен (Шене, 74), Аггер, Зімлінг, Еріксен, Квіст (Міккельсен, 84), Крон-Делі, Бендтнер, Роммедаль.

Попереджені: ван Боммель - С.Поульсен, Квіст #img_gallery#