Челсі став володарем Кубка Англії

У фінальному матчі Кубка Англії лондонський «Челсі» перегравши «Ліверпуль» завоював Кубок Англії.

Підопічні Роберто Ді Маттео на 11-й хвилині першими відкрили рахунок у матчі. Хуан Мата знайшов точним пасом Раміреса, який втікши від захисника, потужним ударом пробив Пепе Рейну 1:0.

У дебюті другого тайму «Челсі» вдалося подвоїти перевагу. Френк Лемпард видав точний пас на Дідьє Дрогба, івуарієць в свою чергу вміло розібрався в ситуації, відправивши мяч у дальній кут 2:0.

На 64-й хвилині «Ліверпулю» вдалося відродити інтригу в матчі. Енді Керролл фінтами розгойдав в штрафному майданчику Джона Террі і точно пробив під поперечину воріт 2:1.

У підсумку лондонський «Челсі» сьомий раз в своїй історії став володарем даного трофея.

«Ліверпуль» - «Челсі» - 1:2

Голи: Рамірес (11), Дрогба (51), Керрол (65)

«Ліверпуль»: Рейна, Енріке, Джонсон, Аггер, Джеррард (К), Шкртел, Хендерсон (Керрол, 55), Даунінг (Кюйт, 79), Спірінг, Белламі (Керрол, 55), Суарес.

«Челсі»: Чех, Коул, Іванович, Террі (К), Босінгва (Мейрелеш, 77), Сантос до Насіменто, Лемпард (Малуда, 91), Мата, Мікел, Калу, Дрогба.

Попередження: Мікел (37), Аггер (45), Суарес (83) #img_gallery#