Барселона - півфіналіст Ліги чемпіонів

У чвертьфінальному матчі-відповіді Ліги чемпіонів каталонська «Барселона» на своєму полі обіграла «Мілан».

Головна інтрига матчу розгорталася в першому таймі. На 11-й хвилині Ліонель Мессі заробив пенальті, і сам же його і реалізував.

На 33-й хвилині матчу «Мілану» вдалося зрівняти рахунок. Златан Ібрагімович віддав точну передачу на Ночеріно, і той вміло розпорядився м'ячем 1:1.

Через 10 хвилин «синьо-гранатові» знову вийшли вперед. Неста після подачі кутового сфолив на Бускетсу, і голландський арбітр призначила другий 11-метровий. До м'яча підійшов Мессі і впевнено розвів Аббьятті і м'яч по різних кутах.

На 55-й хвилині Андрес Іньєста встановив остаточний результат у матчі, добивши м'яч в сітку після удару Мессі.

«Барселона» - «Мілан» - 3:1

Голи: Мессі (11, пенальті), Ночеріно (32), Мессі (41, пенальті), Іньєста (53).

«Барселона»: Вальдес, Піке, Дані Алвес, Маскерано (Адріано, 75), Пуйоль, Хаві, Бускетс, (Алькантара, 63), Фабрегас, Куенка (С. Кейта, 78), Мессі, Іньєста

«Мілан»: Абб'яті, Неста, Абате, Мексес, Амброзіні, Антоніні (Аквілані, 61), Ночеріно, К. Боатенг (Пато, 69), Зеєдорф (Лопес, 83), Ібрагімович, Робіньо

Попередження: Антоніні (10), Зеєдорф (41), Неста (40), Маскерано (66), Робіньо (77), Куенка (86), Лопес (90), Мексес (90), Ночеріно (90) #img_gallery#