ЦСКА вирвав нічию в поєдинку з «Реалом»

У домашньому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів московський ЦСКА на останніх хвилинах зрівняв рахунок в поєдинку з мадридським «Реалом».

В середині першого тайму Кріштіану Роналду після навісу, в один дотик відкрив рахунок у поєдинку 0:1.

У самій кінцівці зустрічі, на 94-й хвилині, вийшовший на заміну Томаш Нецид, скинув м'яч під удар на Понтуса Вернблума, і шведський півзахисник з близької відстані відправив м'яч у сітку 1:1.

Нічия для мадридського клубу стала першою в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів.

Гра у відповідь відбудеться 14 березня на «Сантьяго Бернабеу».

ЦСКА Росія - «Реал» Мадрид Іспанія - 1:1

Голи: Роналду (28), Вернблум (90).

ЦСКА: Чепчугов, Ігнашевич, А. Березуцький, Щенников, В. Березуцький, Алдонін, Вернблум (Хонда, 68), Тошич, Дзагоєв (Нецид, 82), Муса, Думбо (Секу, 64).

«Реал»: Касільяс, Рамос, Арбелоа, Коентрау, Пепе, Хедіра, Алонсо (Ігуаїн, 16), Озіл (Альбіоль, 85), Бензема, Кальехон (Кака, 75), Роналду.

Попередження: Алонсо (46), Вернблум (67), Рамос (72), Коентрау (82).#img_gallery#