«Ліверпуль» обіграв «МЮ» в Кубку Англії

«Ліверпуль» на останніх хвилинах вирвав перемогу у «Манчестер Юнайтед» в 1 / 16 фіналу Кубка Англії.

Мерсісайдці першими вийшли вперед, на 21-й хвилині після подачі з кутового, Аггер вистрибнув вище за всіх, і головою вколотив м'яч у сітку.

Після пропущеного гола «МЮ» став більше володіти м'ячем і почав частіше йти в атаку, що і принесло свої плоди. На 39-й хвилині Хосе Енріке зробив точний простріл на Пак Чжі Суна, який в один дотик пробив у ближній кут, зрівнявши рахунок.

Розв'язка в матчі наступила за три хвилини до фінального свистка. Голкіпер Рейна почав гольову атаку, вибивши м'яч на Керролла, Енді головою скинув на Дірка Кейта і той потужним ударом пробив Де Хеа 2:1.

«Ліверпуль» - «Манчестер Юнайтед» - 2:1

Голи: Аггер (21), Пак Чжи Сун (39), Кюйт (88).

«Ліверпуль»: Рейна, Аггер, Келлі, Каррагер, Шкртел (Кюйт, 63), М. Родрігес, Джеррард (Белламі, 72), Хендерсон, Даунінг (Адам, 63), Керролл, Хосе Енріке.

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа, Дж. Еванс, Рафаел, Евра, Смоллінг, Гіггз, Керрік (Бербатов, 90), Скоулз, Пак Чжи Сун (Х. Ернандес, 76), Уелбек, Валенсія.

Попередження: Рафаел (66).#img_gallery#