• Володимир Кличко одержав легку перемогу в кілька раундів

  • Павло Хулін | Велика Епоха
    Неділя, 4 березня 2012 року
В ніч з 3-го на 4-е березня Володимир Кличко в черговий раз захистив свої чемпіонські пояси за версіями IBF, WBO, IBO, WBA.

Француз Жан Марк Мормек почав активно рухатися в захисному стилі на 1-му раунді. Але ефектні рухи корпусом нічого не принесли для Мормека.

Повна відсутність ударної ручної швидкості у Мормека, недооцінка сили удару Кличка молодшого — це характерні прояви поєдинку Володимира Кличка та Жана Марка Мормека.

Володимир Кличко не хотів попрацювати на публіку і розтягнути поєдинок до 10-ти раундів. Два рази повністю вклався в двійку. У результаті нокдаун і нокаут від правого джеба.

У Володимира Кличка давно не було настільки простого бою. Попередні захисти з Тоні Томпсоном, Едді Чемберсом або Девідом Хеєм були набагато складнішими і напруженішими.

Мормек не встиг щось продемонструвати як боксер. Може, звичайно, хотів у процесі підготовки, тільки, напевно, забув, що Володимир Кличко має не тільки величезної сили удар, але і швидкість переміщення, почуття дистанції як у найбільш титулованих супертяжів за останні 50 років сучасного боксу.
Підписатися:

Коментарі