Збірна України у товариському матчі обіграла збірну Ізраїлю

Збірна Україна в товариському матчі мінімально обіграла команду Ізраїлю.

Команди почали зустріч активно, незважаючи на не дуже хорошу погоду. Першими вийшли вперед підопічні Блохіна. На 17-й хвилині захисники збили у штрафному Андрія Ярмоленко, і Олег Гусєв впевнено реалізував пенальті.

У кінці першого тайму українцям вдалося подвоїти перевагу. Ярмоленко віддав точний пас на Коноплянку і той пробив повз голкіпера.

Господарі змогли на 55-й хвилині скоротити відставання. Віталій Мандзюк зіграв рукою у своїй штрафній і польський арбітр призначив пенальті у воріт українців. Томер Хемеда впевнено переграв Диканя.

На 61-й хвилині Ярмоленко після непоганої комбінації знову встановив перевагу своєї команди у два м'ячі.

Бен Сахар на 63-й хвилині зустрічі, після провалу в центрі української оборони, встановив остаточний рахунок 2:3.

Ізраїль - Україна - 2:3

Голи: Гусєв (17), Коноплянка (45), хемед (55), Ярмоленко (61), Бен Сахар (63).

Ізраїль: Ават, Бен Хаїм, Шпунгін, Бен Даян, Гершан, Коен, Меліксон, Натхо, Барда, Рафаеля, Бенаюн. На заміну виходили: Захаві, хемед, Дамар, Цедек, Бен Саар, Габай

Україна: Шовковський (Дикань, 46), Гусєв, Хачеріді (Бутко, 90 +2) Михалик, Тимощук (Мандзюк, 46), Селін, Коноплянка, Ротань (Гармаш, 76), Девіч (Алієв, 46), Ярмоленко (Мілевський, 46), Воронін #img_gallery#