Баварія обіграла Реал у півфіналі Ліги Чемпіонів

У першому півфінальному матчі Ліги Чемпіонів Мюнхенська Баварія обіграла Мадридський Реал з рахунком 2:1.

Очікуване протистояння двох «машин», німецької та іспанської, почалося досить агресивно і гостро. Однак суперники діяли дуже обережно, вивчаючи манеру гри один одного.

Поступово ініціативою заволодів Реал, створюючи поодинокі моменти біля воріт господарів. Так, перший небезпечний удар під поперечину завдав Бензема після передачі Озіла, але тут свою майстерність проявив голкіпер. Баварія ж «огризнулася» досить удало — після подачі кутового Франк Рібері потужним ударом вколотив м'яч у сітку. Ще пара моментів у першому таймі була у Реала, двічі небезпечно пробивав Роналду зі штрафних і двічі неточно.

Другий тайм розпочався добре для гостей. Реал, провівши швидку атаку, забив важливий гол на чужому полі — це Озіл скористався нерозторопністю захисників і переправив м'яч у ворота після пасу від Роналду.

Здавалося б, гра так і закінчиться нічиєю, проте Баварія після кількох замін включила максимальні швидкості, тим самим не дозволивши Реалу створити що-небудь небезпечне біля своїх воріт. Розв'язка ж поєдинку настала в самому кінці, коли Філіп Ламм, обігравши захисника на фланзі, зробив шикарний простріл прямо на Маріо Гомеса, який просто заштовхав м'яч у ворота Касільяса.

Таким чином, перший матч на користь Баварії, проте рахунок не такий переконливий, і у Реала в домашніх стінах є всі шанси здолати мюнхенців.

Баварія 2:1 Реал

Голи: Рібері (17), Гомес (90) — Езіл (53)

Баварія: Нойер, Ламм, Боатенг, Бадштубер, Густаво, Алаба, Швайнштайгер (Мюллер, 62), Крос, Роббен, Рібері, Гомес

Реал: Касільяс, Коентрау, Рамос, Пепе, Арбелоа, Хедіра, Алонсо, Езіл (Марсело, 69), Роналду, Ді Марія (Гранеро, 79), Бензема (Ігуаїн, 84)
Баварія обіграла Мадридський Реал з рахунком 2:1. Фото: Lars Baron/AFP/Getty Images